Nebankovní segment je velmi pestrý a hledáte-li spolehlivou nebankovní půjčku, mohla by vás zaujmout nová XS půjčky od Providentu. Někdy se nesprávně uvádí i jako SX půjčka. Tento specifický typ úvěru na první pohled evokuje dojem klasické rychlé půjčky do výplaty, nicméně s ohledem na dobu splatnosti taková není. Provident nabízí zájemcům atraktivní úvěr s delší dobou splatnosti. Hodil by se vám?

Můžete si půjčit až 15 000 Kč

XS půjčky (SX půjčka) snoubí rychlost a komfortní vyřízení. A je jen na vás o jakou částku v rozmezí 1000 Kč až 15 000 Kč zažádáte. Žádost je dostupná online a na webu najdete veškeré potřebné údaje, včetně praktického kalkulátoru.

Zvolíte dobu, v rámci které chcete XS půjčku splatit – opět dostanete možnost volby mezi týdenním nebo měsíčním splácením, přičemž rozdíl mezi úroky činí pouze 1 Kč. Nehrozí, že byste se kvůli neuvážené volbě splátkového kalendáře zbytečně přeplatili.

Pozor, Provident i u této půjčky nabízí možnost předání peněz v hotovosti. V tomto případě ale počítejte s vyšším manipulačním poplatkem.

Splácejte déle a nezatěžujte svůj rozpočet jedinou splátkou

Obrovskou výhodu představuje možnost rozložení splátek do delšího období. To je také zásadní rozdíl oproti běžným půjčkám do výplaty, které jsou splatné v jediný den. Nechcete-li platit celou částku, pak je pro vás XS půjčka jako stvořená. Nezatížíte svůj rodinný rozpočet a přesto dostanete rychlou finanční injekci bez zbytečného papírování. Splácet můžete až tři měsíce.

Ani drahá, ani levná

S výší úroků je na tom XS půjčka podobně jako konkurenční produkty. Nelze říct, že je nejlevnější, ale zároveň nepatří k dražším. Když k tomu přičteme transparentní jednání ze strany renomované nebankovní společnosti Provident, nenajdeme jediný důvod, proč se na XS půjčku dívat skrz prsty.