Chcete si půjčit menší částku, ale nemůžete prokázat výši příjmů? Máte strach, že věřitel zamítne žádost kvůli záznamu v registru dlužníků? Nechce se vám kvůli několika tisícovkám zastavovat nemovitost nebo hledat ručitele? Nabyli jste dojmu, že úvěrový produkt, který by byl dostupný pro každého, neexistuje? Neztrácejte naději, protože výše zmíněné podmínky se mikroúvěru známém jako SMS půjčka pro každého opravdu netýkají. Pokud si vystačíte s částkou v rozmezí několika set až tisíc korun, můžete ji mít na účtu již za několik desítek minut po schválení žádosti!

Malá rychlá půjčka má kořeny ve Skandivnávii

SMS půjčka pro každého je primárně určena pro osoby, které potřebují půjčit pár set nebo tisíc korun do výplaty. Průkopníkem v tomto segmentu byla finská společnost Ferratum, která údajně mikropůjčky nabídla jako vůbec první nebankovní poskytovatel. A protože šlo (a stále jde) o velmi dostupný úvěrový produkt, brzy se rozšířil i do dalších evropských zemí.

Vyberte si tu nejvýhodnější variantu

U nás je SMS půjčka pro každého přes internet je k dispozici hned v několik mírně odlišných variantách a nenabízí ji pouze česká pobočka společnosti Ferratum, ale také Kredia creditON a další nebankovní poskytovatelé. Parametry jsou velmi podobné, ale u některých věřitelé můžete narazit na určitá omezení v podobě menšího úvěrového rámce pro nové klienty nebo přeposlání peněz složenkou. Chcete-li, aby vám peníze přistály na účtu bezprostředně po schválení, pozorně si přečtěte smluvní podmínky.

Rychlá SMS půjčka pro každého se obvykle pohybuje ve výši 500 až 10 000 Kč. Doba splatnosti je volitelná, ale maximum bývá 30 dní. Pokud částku nestihnete uhradit, budete si moct připlatit za prodloužení termínu.

Zajímá vás, jak vypadá SMS půjčka pro každého v praxi? Zažádejte si o tu nejvýhodnější hned teď!