Také se vám čas od času stane, že částka na výplatní částce neodpovídá vašemu očekávání? Nebo se vám do rozpočtu nachomýtne nečekaný výdaj, který si nemůžete dovolit uhradit? Zkrátka a dobře – potřebujete si půjčit menší částku, díky které si zachováte životní standard a vydržíte několik kritických dní před tím, než vám na účtu přistane další výplata? V tom případě vsaďte na některou z mikropůjček! SMS půjčka před výplatou může být vaše již za několik desítek minut od schválení žádosti.

Pro koho je malá SMS půjčka před výplatou vhodná?

Online SMS půjčka před výplatou patří k vyhledávaným úvěrovým produktům, jejichž účelem je překlenutí období, kdy vám v peněžence nezbyla ani koruna. Je nastavena tak, aby byla dostupná a mohli ji využít lidé v trvalém pracovním poměru, ženy na mateřské a rodičovské dovolené, OSVČ i důchodci. Poskytují ji nebankovní společnosti, které neřeší výši příjmu, nevyžadují ručitele a dokonce ani zástavu. A zkrátka nepřijdete ani v případě, že máte záznam v registru dlužníků. Rychlá SMS půjčka před výplatou bez registru je zapovězena pouze osobám, které jsou v insolvenčním řízením, nebo jim hrozí exekuce.

Díky srovnání můžete výrazně ušetřit

Vzhledem k tomu, že tyto mikroúvěry nabízí stále více nebankovních společností, se před podáním žádosti vyplatí srovnat několik vybraných produktů. Ač to tak na první pohled nevypadá, SMS půjčka před výplatou může mít různé vlastnosti a je jen na vás, jestli si vyberete tu nejvýhodnější. Někteří poskytovatelé vám navíc napoprvé nenabídnou maximální úvěrový rámec a budete ho mít k dispozici až v momentě, kdy se projevíte jako spolehlivý klient.

SMS půjčka před výplatou je skvělý pomocník, ale pozor na poplatky

SMS půjčka před výplatou vám ihned zajistí několik set až tisíc korun, které budete moct použít na cokoliv. Splatnost kolem 30 dní je tak akorát a pokud se vám nepodaří peníze vrátit včas, dostanete možnost odložení termínu a to až o několik týdnů. Musíte se však připravit na poměrně vysoké poplatky, které jsou pro tyto typy půjček typické.