Nemáte čas, ztrácet čas komplikovaným a zdlouhavým administrativním procesem a potřebujete si půjčit menší částku? Vyhněte se návštěvě pobočky a zažádejte si o malý úvěr online. Nebudete potřebovat potvrzení o výši příjmů ani jiné doklady a nemusíte se bát prověřování registru dlužníků. Právě taková je totiž SMS půjčka ihned – jeden z nejoblíbenějších nebankovních úvěrových produktů, který jen v České republice pravidelně využívají desítky tisíc klientů.

Ze Skandinávie do celé Evropy

SMS půjčka ihned online má kořeny ve studeném Finsku, kde ji představila společnost Ferratum Group. Šlo o inovativní koncept, který přivítali především lidé s variabilní výši platu. Právě těm se totiž čas od času stává, že nevyjdou s výplatou a než žádat o běžný úvěr, je mnohem efektivnější právě tato forma zápůjčky.

Rychlá SMS půjčka ihned je dostupná i na českém nebankovním trhu a nenabízí ji pouze česká dceřinná společnost výše zmíněné Ferratum Group. Krátkodobý SMS úvěr se poměrně masivně rozšířil a v současné době se na něj specializují desítky nebankovních poskytovatelů. Ať už však sáhnete po jakékoliv variantě, většinou se setkáte s těmito vlastnostmi – malým úvěrovým rámcem, krátkou dobou splatnosti a fixními poplatky.

Chcete vrátit jen tolik, kolik si půjčíte?

SMS půjčka ihned je někdy označována jako „bezúročná půjčka“. Důvodem ale není skutečnost, že by si nebankovní společnosti neúčtovaly nic navíc. Výše RPSN je naopak vyšší než jak jste na ni zvyklí u běžných úvěrů, nicméně pokud první půjčku splatíte do stanoveného data, skutečně se nepřeplatíte ani o korunu. Tuto akci nabízí vybrané nebankovní společnosti a doba splatnosti, na kterou se bezúročná půjčka ihned vztahuje, většinou není delší než 14 dní.

A proč je SMS půjčka ihned tak rychlá? Jak jsme již zmínili v úvodu, nebankovní společnosti vyžadují jen minimum dokladů a proces schvalování tak netrvá déle než několik minut. Většina poskytovatelů vám peníze přepošle na účet okamžitě poté, co žádost posoudí a schválí ji.

Chcete rychlou a dostupnou půjčku vyzkoušet i vy? Zažádejte o ni online ještě dnes!