Banky jsou neúprosné a pokud zaváháte se splátkou, dostanete se do registru dlužníků. Váš záznam vám na několik dlouhých let bude komplikovat život a pravděpodobně kvůli němu nedosáhnete na jiné bankovní úvěry. Dostanete-li se do situace, kdy vám nezbude, než si opět půjčit, budete se muset vydat za nebankovním věřitelem, který registr neprověřuje. Pokud se bojíte, že si na vás „smlsne“ některý z mnoha úvěrových predátorů (nebankovní společnosti, které cílí na rizikové klienty), vsaďte na oblíbenou SMS půjčku ihned bez registru.

Nejste bonitní a máte záznam registru?

SMS půjčka ihned bez registru představuje ideální řešení pro každého, kdo si chce půjčit menší částku v řádu několika tisíc korun. Vyřízení je velmi rychlé, probíhá online a nebudete k němu potřebovat žádné zbytečné doklady. Kladného schválení se dočkáte i v případě, že nedoložíte výši příjmu – ten totiž poskytovatele nezajímá.

K vyřízení budete potřebovat internet a aktivní mobilní číslo

SMS půjčka ihned bez registru získala přízvisko „SMS“ kvůli tomu, že pro potvrzení žádosti budete potřebovat mobilní telefon. Na ten vám nebankovní společnost zašle SMS zprávu s aktivačním kódem, který zadáte do registračního formuláře. Hned poté vám poskytovatel přepošle požadovanou částku, kterou můžete požít na cokoliv.

Rychlost, minimální administrativní zatížení a dostupnost. Zní to dobře, ale jaké jsou nevýhody?

SMS půjčka ihned bez registru se tváří jako perfektní pomocník pro každého, kdo potřebuje malou finanční injekci a v podstatě jí k dokonalosti příliš nechybí. Jedinou nevýhodu představují poměrně vysoké poplatky, jejichž výše závisí na zvoleném úvěrovém rámci a době splatnosti. Čím větší částku si půjčíte, tím se vám zápůjčka prodraží. RPSN je ve srovnání se sazbou u běžných dlouhodobých úvěrů výrazně vyšší, ale vzhledem ke krátké době splatnosti (obvykle 30 dní) lze tento nedostatek ignorovat. Výhodnější krátkodobý úvěr totiž jednoduše neseženete.