Tak jako je Cadillac symbolem pro sortiment luxusních a komfortních automobilů, je i SMS půjčka Ferratum synonymem pro bezproblémovou, jednoduchou a výhodnou mikropůjčku. Pokud jste někdy nevyšli s výplatou a přemýšleli nad tím, z čeho budete několik kritických dní nebo týdnů žít, měli jste vsadit právě na produkt od finské společnosti Ferratum Group. Nebo vás trápí dočasné finanční problémy právě teď? Pokud jste od úvěru od Ferratum nikdy neslyšeli, udělejte si jasno prostřednictvím této recenze.

Parametry SMS půjčky Ferratum

SMS půjčka Ferratum má úvěrový rámec ve výši od 500 do 10 000 Kč se splatností od 7 do 45 dní. Vzhledem ke krátkodobému charakteru je roční úroková sazba irelevantní a věřitel jistinu navyšuje o fixní poplatky, jejichž výše souvisí s částkou, kterou si chcete půjčit a dobou splatnosti. Nemusíte tak složitě počítat úrokovou sazbu a na kalkulačce ihned uvidíte poplatek a celkovou splatnou částku. Pro nové zákazníky je SMS půjčka Ferratum ve výši 500, 1000 nebo 2000 Kč na 15 dní zdarma.

Pokud peníze nestihnete vrátit včas, můžete si dobu splatnosti prodloužit až o 30 dní, což je dostatečně dlouhá doba na to, abyste potřebnou částku dali dohromady. Nebudete-li schopni půjčku splatit ani přesto, okamžitě se obraťte na zákaznické centrum. Společnost Ferratum přistupuje ke klientům individuálně a vždy se snaží nalézt nejlepší možní řešení.

Komu Ferratum půjčí a komu ne?

SMS půjčka Ferratum je bez registru a potvrzení příjmu, což ji činí velmi dostupnou a může o ni požádat každý. Stačí zvolit požadované parametry, vyplnit žádost o půjčku a vyčkat 10 minut. Poté obdržíte SMS zprávu s informací o schválení či zamítnutí. Pokud věřitel žádost schválí, obratem vám složenkou nebo na účet pošle peníze. Fakturační údaje potřebné k úhradě obdržíte formou SMS, poštou nebo e-mailem.