Zapomněli jste včas poslat splátku a dostali se do registru dlužníků? V tom případě na další běžný bankovní úvěr na nějaký čas zapomeňte. Bankovní věřitelé totiž žadatele o půjčku důkladně prověřují a kromě bonity hledí také na stav registru. Pokud se však bez finanční injekce přeci jen neobejdete a navíc peníze potřebujete co nejrychleji, obraťte se na některou z nebankovních společností, které nabízí SMS půjčku bez registru ihned. Zajímají vás podrobnosti?

Získat výhodný úvěr se záznamem v registru bývá poměrně složité a tím spíš, pokud vyžadujete okamžité vyřízení. SMS půjčka bez registru ihned se naštěstí vymyká zavedeným standardům a je v mnoha ohledech výhodnější než jiné krátkodobé nebankovní úvěry. Její parametry jsou následující:

  • malý úvěrový rámec ve výši několika set až tisíc korun
  • volitelná doba splatnosti (obvykle do 30 dní)
  • fixní poplatky místo úroků

Nebankovní společnosti, které tyto typy půjček nabízí, vám většinou napoprvé nepůjčí uváděné maximum, ale pokud peníze vrátíte ve stanoveném termínu, budete si moct půjčit větší částku. Splatnost je s ohledem na výši půjčky tak akorát, ale pokud vám výše zmíněných 30 dní (některé nebankovní společnosti půjčují i na 45 dní) nebude stačit, zaplatíte poplatek a dobu splatnosti si prodloužíte. Potvrzení o výši příjmů nebudete potřebovat.

Spočítejte si na kalkulačce, kolik budete muset splatit

SMS půjčka bez registru ihned je nekomplikovaná a díky kalkulátoru, který je součástí online žádosti, nebudete muset počítat celkovou splatnou částku. Posuvníkem zvolíte výši půjčky a dobu splatnosti a kalkulačka vám vypočítá výši poplatků, které si věřitel za poskytnutí úvěru naúčtuje. Schválení žádosti netrvá déle jak pár minut a v poslední ji fázi pouze potvrdíte aktivačním kódem v příchozí SMS zprávě.