Víte, jaký je jeden z nejčastějších důvodů pro zamítnutí úvěru? Banky nehledí jen na bonitu žadatele, ale také na případné záznamy v registru dlužníků. Pokud při kontrole registru zjistí, že dotyčný v minulosti nedodržel smluvní podmínky, odmítnou mu půjčit. Stalo se to i vám a nechcete čekat, že se po několika letech záznamy vymažou? V tom případě vám nezbude, než akutní finanční problémy vyřešit jiným způsobem. Pomůže vám SMS půjčka bez nahlížení do registru dlužníků, která je dostupná i pro rizikové klienty.

Banky důvod záznamu v registru nezajímá

Do registru se můžete dostat nejen kvůli toho, že jste vědomě neuhradili splátku včas, ale také z nedbalosti. Stačí, když do složenky vepíšete nesprávný variabilní symbol a splátka se nepřipíše ve stanoveném termínu. Ano, i to je způsob, jak se dostat do registru, ale bance to bohužel nevysvětlíte. Nebankovní společnosti, které nabízí SMS půjčku bez registru dlužníků naštěstí vaše platební morálka zajímat nebude.

Malá půjčka bez registru a potvrzení příjmu

SMS půjčka bez registru dlužníků má malý úvěrový rámec (v řádu set až tisíců korun) a je proto vhodná pro překlenutí kratšího časového období před výplatou. To ale neznamená, že o ni mohou zažádat pouze osoby v trvalém zaměstnaneckém poměru. Nebankovní poskytovatelé totiž nejenže neprověřují registr, ale zároveň netrvají na potvrzení o výši příjmu. O půjčku tak mohou zažádat také živnostníci, ženy na mateřské dovolené, důchodci či nezaměstnaní.

Kolik si můžete půjčit a jak o peníze zažádat?

Maximální výše úvěru obvykle činí 10 až 12 tis. Kč, ale napoprvé vám většina nebankovních společností poskytne pouze poměrnou část. Na vyšší částku dosáhnete až v momentě, když první zápůjčku včas uhradíte. K tomu budete mít až 30 dní s možností dalšího prodloužení až o několik týdnů.

SMS půjčka bez nahlížení do registru dlužníků vás mile překvapí i proto, že lze vyřídit z pohodlí domova. Vašim jediným úkolem bude vyplnit registrační formulář na webových stránkách poskytovatele a potvrdit žádost aktivačním kódem z příchozí SMS zprávy. Peníze můžete využít na cokoliv, na důvod půjčky se vás nikdo ptát nebude.