Hledáte kvalitní nebankovní úvěrový produkt, který je dostupný i pro žadatele se záznamem v registru dlužníků? V tom případě jste jistě natrefili na Smart půjčku, která bezesporu patří k těm kvalitnějším půjčkám. Pokud se nechcete nechat zviklat reklamními slogany a raději si vyslechnete názory lidí, kteří již úvěr od JET Money s.r.o. využili, přečtěte si následující úryvky z diskuze. Vybrali jsme pro vás zkušenosti, které vám při výběru půjčky pomohou. Ještě předtím si můžete přečíst také naši recenzi Smart půjčky.

Linda T., Pelhřimov (35)

Potřebovala jsem si rychle půjčit, ale v bance mou žádost zamítli kvůli záznamu v registru. Nevěděla jsem, co mám dělat, ale známý mi poradil rychlou Smart půjčku. Zažádala jsem o ni přes internet a okamžitě se mi ozval příjemný obchodní zástupce. Mám stabilní příjem a tak jsem bez problémů obdržela 25 000 Kč v hotovosti. Délka splatnosti 13 týdnů byla tak akorát, aby měsíční splátka příliš nezatížila rodinný rozpočet. V případě potřeby úvěr opět využiji!

Jan P., Ostrava (55)

Moje práce obchodního zástupce by bez automobilu nebyla možná. Když se mi vozidlo pokazilo a potřeboval jsem 15 000 Kč na opravu, obrátil jsem se na obchodního zástupce JET Money s.r.o. Půjčku jsem získal obratem a nikdo po mě nechtěl žádné skryté poplatky.

Eliška Š., Liberec (20)

Na rodičovské dovolené není peněz nazbyt. Nefunkční pračka představuje obrovský problém a protože jsem v minulosti neuhradila včas bankovní úvěr, banka mi další peníze odmítla poskytnout. Smart půjčka mě zachránila a jen díky ní jsem získala 8 000 Kč na novou pračku. Vlastně mi i nějaké peníze zbyly, což se v té době hodilo. Úroky byly vyšší, ale přijatelné. Půjčku bych svým známým doporučila.

Petr K., Most (43)

Přišel jsem o práci a dostal se do finančních problémů. Potřeboval jsem půjčku a přestože jsem neměl prokazatelný příjem, věděl jsem, že budu schopen peníze vrátit. Zažádal jsem o Smart půjčku společně s ručitelem a peníze jsem dostal. Ještě jednou díky!

A jaké jsou vaše zkušenosti a názory ohledně produktu Smart půjčka? Přispějte do diskuze i vy!