Spousta nebankovních úvěrů nestojí ani za povšimnutí, ale jsou i takové, které vám mohou ulehčit tíživou finanční situaci. Patří mezi ne i online Smart půjčka a tato recenze vám ukáže všechny její klady, zápory a podmínky.

Základní charakteristika (podmínky Smart půjčky)

  • Smart půjčka recenzeposkytovatel: JET Money s.r.o.
  • výše úvěru: 5 000 až 50 000 Kč
  • doba splatnosti: 8 nebo 13 měsíců
  • forma splácení: pravidelné měsíční splátky
  • zajištění: v případě nedostatečné bonity je nutné podat žádost s ručitelem
  • výplata peněz: hotově

Mezi další vlastnosti, které vás jistě potěší, je neúčelovost (půjčku lze využít na cokoliv) a možnost refinancování.

Jak probíhá vyřízení Smart půjčky?

Ve recenzi Smart půjčky samozřejmě nesmí chybět průběh vyřízení. Překvapí vás jednoduchostí, nenáročnou administrativou a rychlostí. O půjčku lze zažádat telefonicky, ale mnohem komfortnější je podání žádosti prostřednictvím online formuláře na webových stránkách.

V žádosti vyplníte své identifikační údaje a poté, co věřitel půjčku předběžně schválí, vás obratem kontaktuje obchodní zástupce, který s vámi vyřeší zbytek transakce. Peníze dostanete v hotovosti a v případě jakýchkoliv problémů se můžete kdykoliv obrátit na zákaznickou linku.

Závěrečné hodnocení recenze

Smart půjčka je kvalitní nebankovní produkt a ocenili jsme vstřícný přístup pracovníků JET Money s.r.o. Úvěrový rámec je s ohledem na délku splatnosti přiměřený a na své si přijdou i klienti, kteří si chtějí půjčit menší částku. Věřitel je férový, nebere ohled na případné záznamy v registru, ale zároveň nepůjčí osobám bez příjmů.

Na druhou stranu nám na webové prezentaci chyběla tabulka splátek, na základě které bychom si mohli žádost promyslet ještě před kontaktováním obchodního zástupce. Výši splátek a celkovou splatnou částku jsme se dozvěděli až v průběhu telefonického hovoru.

Máte se Smart půjčkou pozitivní/negativní zkušenosti? Přispějte svými názory do diskuze! Přeštěte si také vybrané zkušenosti se Smartu půjčkou, které jsme našli v internetových diskuzích.