Trápí vás dočasně špatná finanční situace a hledáte způsob, jak z ní „vybruslit“? Vystačíte-li si s menší částkou v řádu několika tisíc korun, vsaďte na některou z mnoha půjček před výplatou. Výhoda těchto nebankovních produktů spočívá v rychlém a bezproblémovém vyřízení, nicméně u mnoha půjček musíte počítat s nepříliš transparentními podmínkami. Respektive s poplatky, které si věřitel naúčtuje i přesto, že o nich klienta neuvědomí. Simplepůjčka, kterou poskytuje společnost Simple Money Service s.r.o. je jiná – podmínky jsou naprosto průhledné.

Simplepůjčka je na již na první pohled klasická „sms půjčka“, která se v posledních letech dostala do centra pozornosti i u nás. Jejím účelem je poskytnutí menší finanční injekce lidem, kteří potřebují peníze před výplatou. Celý proces je nastaven tak, aby byl maximálně jednoduchý a rychlý – peníze budete mít na účtu již na druhý den po schválení žádosti.

Kdy je půjčka před výplatou výhodnější než jiné finanční produkty?

Půjčky ihned jsou v mnoha případech výhodnější než kontokorent nebo kreditní karta. RPSN je sice vyšší, ale na druhou stranu se závazku zbavíte okamžitě po splacení. Konkrent/kreditka vám zůstanou do doby, než vypovíte smlouvu a neustále vás budou nabádat k tomu, abyste je využívali. Ve finále tak může být jednorázové využití Simplepůjčky mnohem levnější.

Parametry a vyřízení Simplepůjčky

Půjčka před výplatou se pohybuje od 1 000 Kč do 10 000 Kč, ale napoprvé vám věřitel půjčí jen poměrnou část. Dodržíte-li splátkový kalendář, budete si moct půjčit znovu. Jde o opatření, které vede k minimalizaci rizika zadlužení. Konkurenční společnosti půjčují větší částky i neprověřeným klientům, čímž je dostanou do dluhové spirály. Doba splatnosti se pohybuje od 2 do 30 dní.

Rychlá půjčka lze vyřídit v několika jednoduchých krocích. Stačí, když podáte online žádost, zašlete kopii svého občanského průkazu a vyčkáte na schválení. Nemáte-li záznam v registru exekucí, budete mít peníze druhý den na účtu. A je jen na vás, jestli je využijete na úhradu složenky, menší opravu auta nebo na cokoliv jiného.