V některých regionech nezaměstnanost rok od roku stoupá a nikdo nemá stoprocentní jistotu, že se výpověď vyhne zrovna jemu. Pokud jste o zaměstnání přišli i vy, zřejmě si lámete hlavu nad tím, z čeho budete hradit své měsíční závazky, než získáte nové zaměstnání. Dočasné finanční problémy lze řešit mnoha způsoby, ale rovnou zapomeňte na klasický bankovní úvěr. Jedním z hlavním kritérií je totiž bonita, tedy prokázání platební schopnosti.

Nezbude vám, než se po penězích poohlédnout v nebankovním sektoru. Neznámým soukromým investorům a společnostem, jejichž nabídky nemají daleko k lichvě, se vyhněte obloukem a získejte peníze prostřednictvím SMS půjčky pro nezaměstnané. Na účtu vám může přistát částka ve výši až několik tisíc korun a nikdo po vás nebude vyžadovat potvrzení o příjmu, ručitele a zástavu. Zajímají vás podrobnosti?

SMS půjčky online – i nezaměstnaní mají právo na výhodný úvěr

Na SMS půjčky pro nezaměstnané se na tuzemském nebankovním trhu specializuje hned několik finančních institucí. Všechny úvěrové produkty mají několik společných znaků:

  • malý úvěrový rámec
  • krátká doba splatnosti
  • možnost prodloužení až o několik týdnů
  • pohodlné vyřízení online

V rámci SMS půjčky pro nezaměstnané si budete moct půjčit až několik tisíc korun (maximální úvěrový rámec se obvykle pohybuje kolem 10 -12 tis. Kč) a délku doby splatnosti si určíte podle svých možností. Většina nebankovních poskytovatelů vám půjčí peníze na dobu kolem 30 dní s tím, že si ji budete moct za poplatek prodloužit.

Rychlé SMS půjčky pro nezaměstnané lze sjednat přes internet, což většina zájemců jistě ocení. Vyhnete se zdlouhavému vyřizování na pobočce a nepříjemnému hovoru s úředníkem a peníze vám dorazí rovnou na účet. Jedinou nevýhodou jsou vyšší fixní poplatky, které jsou jakousi protiváhou rizika, jež musí věřitel podstoupit.