Dostali jste se do akutních finančních problémů, které musíte neprodleně vyřešit? Pokud vaši přátelé a známi nedisponují volnými finančními prostředky, které by vám mohli půjčit, budete se muset po finanční injekci poohlédnout v nebankovním sektoru. Banky záměrně vynecháme, protože rychlé bankovní půjčky jsou spíše rarita. Vyřízení bankovního úvěru si vždy vyžádá minimálně několik dní, protože úředníci důkladně prověřují záznamy v registrech a bonitu. Vašim cílem by proto měly být rychlé půjčky online, které poskytují renomované instituce.

Nejčastější varianty rychlých půjček

Každá nebankovní společnost nabízí specifické rychlé půjčky a v praxi narazíte na úvěrové produkty pro nezaměstnané, OSVČ, ženy na mateřské dovolené, studenty nebo důchodce. Obecně platí, že nejdostupnější úvěry mají nižší úvěrový rámec a to ve výši od několika set do několika tisíc korun. Tyto rychlé půjčky jsou obvykle k mání i bez registru, ručení a zástavy a může o ně zažádat takřka každý. Největší výhoda tkví ve velmi jednoduché administrativě a bleskovém přeposlání peněz na účet. V porovnání s běžnými úvěry ale musíte počítat s mnohem kratší dobou splatnosti a vyššími poplatky.

Rychlé půjčky s větším úvěrovým rámcem

Pokud vám malý SMS úvěr nestačí a potřebujete částku ve výši několika desítek tisíc, obraťte se na zavedené nebankovní poskytovatele jako Provident nebo Home Credit. Schválení úvěrů od těchto společností sice není tak rychlé jako v případě rychlé půjčky přes SMS, ale přesto je mnohem rychlejší než sjednání úvěru v bance. Věřitelé nabízí podání žádosti online a nebudete tak muset trávit spoustu času vyřizováním administrativních záležitostí na pobočce. Ručení ani zástava nejsou nutné, ale v každém případě však budete muset doložit výši příjmů.

Chcete zažádat o výhodné rychlé půjčky online? Podejte žádost ještě dnes!