Není nic horšího než zjištění, že vám na účtu nezbyla ani koruna a do výplaty zbývá ještě několik dní. Což o to, lednice je sice plná, ale osud tomu chtěl, aby se vám rozbil jiný důležitý spotřebič. Případně vám do cesty vlezly výdaje, které musíte okamžitě vyrovnat. Otázkou je, co s tím, když nemáte v okolí nikoho, kdo by vám na pár dní poskytl potřebnou hotovost… Řešení je jednoduché a má podobu rychlé půjčky před výplatou. Už jste o ní slyšeli, ale zarazila vás nutnost přeposílání poplatku předem? Pak se zaměřte na půjčky do výplaty bez 1 Kč.

Rychlé půjčky do výplaty bez 1 Kč zažívají boom a je o ně obrovský zájem. Poptávce se snaží vyrovnat nabídka a na trhu je stále více společností, které tyto typy půjček nabízí. Aktuálně jich jsou desítky a většina z nich nabízí podobné produkty. V případě některých rychlých půjček ale budete muset dokázat, že jste majitelem účtu – a to přeposláním 1 Kč. To bohužel mírně komplikuje proces vyřízení, protože někdy trvá, než se koruna připíše na účet poskytovatele.

Rychlé půjčky do výplaty bez 1 Kč jsou v tomto ohledu lepší, protože se nebudete zdržovat přeposíláním finančních prostředků. Jednoduše zažádáte o půjčku, vyčkáte na schválení a obratem obdržíte požadovanou částku rovnou na účet. Dejte si však pozor, zda vámi vybraný nebankovní společnost napoprvé skutečně přeposílá peníze formou úhrady na účet – některé společnosti, ačkoliv nevyžadují ověřovací poplatek 1 Kč, posílají finanční prostředky složenkou.

Pokud jste se s rychlými půjčkami před výplatou doposud blíže neseznámili, měli byste vědět, že:

  • výše půjček se pohybuje v řádu tisíců
  • doba splatnosti činí průměrně 30 dní
  • nabízí se možnost půjčku prodloužit (za poplatek)
  • úroková sazba je vysoká (až tisíce procentních bodů)

Díky vhodně zvolené půjčce do výplaty bez 1 Kč získáte potřebné peníze velmi rychle. Smíříte-li se s vyšší splatnou částkou, pak je tento typ finanční injekce právě pro vás!