Jak vyřešit akutní nedostatek finančních prostředků? Půjčkou! Ale na koho se obrátit, když vám v bance nepůjčí kvůli záznamu v registru? Je-li to i váš případ, zachovejte chladnou hlavu a obraťte se na některou ze zavedených nebankovních společností. Rychlé nebankovní půjčky bez registru sice nejsou tak výhodné jako klasické bankovní úvěry, ale s vyššími úroky a poplatky musíte ve vaší situaci tak nějak počítat. Jde jen o to, abyste zvolili nejšetrnější řešení.

Prvním krokem je výběr té „správné“ nebankovní společnosti, který souvisí s vašimi požadavky. Potřebujete peníze ihned, nebo si na ně počkáte do 48 hodin? A o jaké částce je vlastně řeč?

Malou půjčku můžete mít na účtu okamžitě

Pokud si vystačíte s menší částkou, ale chcete ji mít k dispozici již do několika minut od schválení žádosti, vsaďte na rychlé nebankovní půjčky bez registru, které nabízí společnost Ferratum. Takzvané SMS úvěry jsou ideální pro překlenutí období před výplatou a můžete díky nim získat až 10 000 Kč na dobu 45 dní. Nestihnete-li peníze vrátit včas, jednoduše si termín prodloužíte.

rychlé nebankovní půjčky bez registru

Ferratum není jediná nebankovní společnost, která u nás poskytuje tyto krátkodobé SMS úvěry a za zmínku stojí také Kouzelná půjčka nebo creditOn. Poslední zmíněný věřitel vám sice napoprvé půjčí jen 4 000 Kč, ale stávajícím klientům až 20 000 Kč. Peníze budete mít na účtu bezprostředně po schválení a vrátíte je jednorázově k datu splatnosti.

Téměř sto tisíc i osobám v registru

Nevyhovuje vám jednorázová úhrada splatné částky nebo jen potřebujete více peněz? V tom případě by se vám mohla hodit nabídka rychlé nebankovní půjčky bez registru od známého poskytovatele Provident. Ten vám půjčí až 80 000 Kč na dobu 100 týdnů, ale na peníze si budete muset počkat do 48 hodin. Obchodní zástupce vám je donese až domů a osobně bude vybírat i týdenní splátky.

Foto: http://pixabay.com/cs/euro-pen%C3%ADze-zaplatit-v-hotovosti-427531/, http://pixabay.com/cs/euro-pen%C3%ADze-zaplatit-v-hotovosti-427533/