Sehnat peníze rychle za výhodných podmínek není jednoduché a pro někoho se záznamem v registru dlužníků takřka nemožné… Opravdu? V minulosti tomu tak opravdu bylo a jedinou bleskovou finanční injekci poskytovali nepříliš solidní soukromí investoři, kteří si za svou „pomoc“ naúčtovali tučné úroky a poplatky. Dnes již mají rizikoví klienti na výběr a mohou se rozhodnout, jestli půjčkou cestou lichvy, nebo sáhnou po mnohem elegantnějším řešení v podobě rychlé nebankovní půjčky bez registru.

Základní charakteristika rychlé nebankovní půjčky bez registru

Rychlé půjčky bez registru mají charakter mikroúvěru a je pro ně typický menší úvěrový rámec a kratší doba splatnosti. Jejich další výhoda tkví v transparentnosti – nebankovní věřitelé, kteří tento typ úvěrů nabízí, po vás nebudou chtít žádné skryté poplatky a ještě předtím, než o peníze zažádáte, budete seznámeni s celkovou splatnou částkou. Jedinou nevýhodou je vyšší roční procentní sazba nákladů, která se pohybuje řádově ve stovkách až tisících procentních bodů.

Kde o rychlé nebankovní půjčky bez registru zažádat?

Zájemce, kteří nemají příliš mnoho času nazbyt, jistě potěší skutečnost, že o rychlé půjčky bez registru lze zažádat online na webových stránkách. Vše probíhá v několika jednoduchých krocích a po vyplnění žádosti budete ihned vyrozuměni o (ne)schválení. Pokud poskytovatel úvěru žádost schválí, pošle vám požadovanou částku na účet a je jen na vás, jak s penězi naložíte – rychlé půjčky bez registru online jsou totiž neúčelové.

Co byste měli vědět?

  • výše půjčky v řádu několika set až tisíc korun
  • doba splatnosti v řádu dní
  • možnost prodloužení doby splatnosti
  • rychlé vyřízení online
  • peníze na účtu do několika minut

K vyřízení nebudete potřebovat potvrzení o výši příjmu, ručitele ani zástavu. Půjčky jsou koncipovány tak, aby na ně dosáhl téměř každý – osoby v trvalém zaměstnaneckém poměru, živnostníci, ženy na mateřské dovolené, důchodci i nezaměstnaní.

Rychlé nebankovní úvěry bohužel mají také nevýhodu a tou je vysoké RPSN. To se může vyšplhat až na několik tisíc procentních bodů, nicméně s ohledem na krátkou dobu splatnosti jde o poměrně nicneříkající hodnotu. Renomovaní poskytovatelé mikroúvěrů mají transparentní podmínky a vždy vás předem obeznámí s celkovou splatnou částkou. Skryté poplatky a další záludnosti nečekejte.