Sehnat půjčku v dnešní době nepředstavuje žádný problém. Komplikace nastávají až v momentě, kdy je nezbytné sehnat peníze ihned a to co nejvýhodněji. Lichváři a podvodníčci vám sice nabídnou hotovost na ruku, ale počítejte s tím, že se pořádně „prohnete“. Naštěstí existuje alternativa, díky které vyřešíte akutní nedostatek financí mnohem elegantněji. Via SMS aneb rychlá půjčka pro každého vás svými parametry mile překvapí.

Půjčka opravdu pro každého

Rychlá nebankovní SMS půjčka pro každého je vhodná pro osoby v pracovním poměru, ženy na mateřské, studenty, důchodce, ale také nezaměstnané. Jde o jednu z tzv. „mikropůjček“ a vzhledem k malému úvěrovému rámci není potřeba doložit příjem, hledat ručitele ani dávat záruku.

Kolik si můžete půjčit?

Půjčit si můžete 50 – 12 000 Kč, ale napoprvé vám věřitel půjčí jen poměrnou část do výše 4 500 Kč. V případě půjčky do 4 999 Kč však nebudete potřebovat ani doklad totožnosti – vaši identitu si společnos Via SMS s.r.o. ověří až v momentě, kdy si půjčíte opakovaně a celková částka přesáhne 4 999 Kč. První půjčku ve výši až 1000 Kč můžete získat zcela zdarma.

Průběh vyřízení

Vyřízení je velmi rychlé a stačí, když nastavíte požadované parametry na kalkulačce a vyplníte registrační formulář. Pokud splníte několik základních podmínek (věk 20 – 65 let a žádné nesplacené půjčky u Via SMS), věřitel úvěr schválí. Následně obdržíte SMS zprávu s aktivačním kódem, který doplníte do svého profilu. Poslední krok spočívá v odeslání symbolické 1 Kč na účet poskytovatele, což je klasické opatření, které vede k ověření vaší identity. Peníze obdržíte bezprostředně poté (cca do 15 minut), co se věřiteli připíše zmíněná koruna.

Vstřícný přístup a mírné poplatky

V čem nás rychlá půjčka pro každého překvapila? Především akceptovatelnou výší fixních poplatků, které ve srovnání s konkurenčními SMS úvěry nižší. Za zmínku však stojí také vstřícný přístup nebankovní společnosti jako takové. V případě, že nebudete schopni úvěr splatit v daném termínu, budete si moct dobu splatnosti odložit a to až od 30 dní.

Další důležité informace a online žádost najdete zde.

Líbila se vám naše recenze? Napište nám své zkušenosti a názory s Via SMS půjčkou do komentářů!