Ve finančním sektoru se to nabídkami výhodných úvěrů jen hemží, ale který z nich využít k překlenutí období před výplatou? Ideální řešení představují takzvané SMS půjčky, které se u nás dostaly do širšího povědomí klientů především díky společnosti Ferratum. Ta s modelem krátkodobých úvěrů sklidila úspěch v rodném Finsku a postupně ho rozšířila i do dalších evropských zemí. Následovaly ji i další instituce a v současné době je tento typ úvěru jedním z nejoblíbenějších úvěrových produktů vůbec.

Rychlá půjčka před výplatou  má i nevýhody

SMS Půjčky před výplatou jsou rychlé, transparentní a velmi dostupné. Poskytovatelé nikdy nekontrolují bonitu a většinou je nezajímá ani registr dlužníků. Půjčit si tak může téměř každý, ale jen za předpokladu, že se smíří s poměrně vysokou RPSN. Poplatky sice nejsou astronomické jako v případě půjček od lichvářů a úvěrových predátorů, ale zanedbatelné také ne. Půjčíte-li si od společnosti Ferratum částku 10 000 Kč se splatností na 30 dní, budete muset vrátit 13 300 Kč. Roční úroková sazba v modelovém příkladu činí 401,5 % a RPSN dokonce 3113 %.

Chcete si půjčit a vrátit o 0 Kč navíc?

Poskytovatelé těchto úvěrů se ale rozhodli, že dají novým klientům možnost zkoušky bez úrokového navýšení. Rychlá půjčka před výplatou první zdarma se okamžitě dostala do centra pozornosti a využít ji můžete i vy. Zmíněná společnost Ferratum nabízí částky 500 Kč, 1 000 Kč a 2 000 Kč na 15 zdarma, což znamená, že vrátíte totožnou částku, kterou si půjčíte.

Pro někoho, kdo potřebuje peníze na pár dní, je rychlá půjčka před výplatou první zdarma perfektní příležitostí, jak vyřešit drobné finanční problémy a nepřeplatit se. Vyřízení SMS úvěru probíhá online a je velmi snadné. Po schválení obdržíte peníze poštovní poukázkou nebo na účet.