Dostali jste se do finančních problémů před tím, než vám na účet dorazila výplata a zaměstnavatel vám ji ani přes vaše naléhání nechce poslat o pár dní dříve? Ať už jsou vaše potíže jakéhokoliv rázu, zřejmě vám nezbude, než si na kratší dobu půjčit. V bance to ale bohužel nepůjde, protože bankovní instituce krátkodobé úvěry se splatností v řádu dní nebo týdnů neposkytují (pokud si ovšem nechcete zřídit kontokorent nebo kreditní kartu). Nebankovní sektor je na tom naštěstí trochu jinak a na klienty, kteří mají podobné komplikace jako vy, naopak cílí. Produkt, který hledáte, se obecně nazývá rychlá půjčka před výplatou nonstop a doslova vám vytrhne trn z paty.

Co je to rychlá půjčka před výplatou nonstop formou SMS úvěru?

Rychlá půjčky před výplatou je všeobecný termín, který označuje všechny krátkodobé nebankovní úvěry. My se zaměříme na ty nejvýhodnější – SMS půjčky s úvěrovým rámcem v řádu několika set až tisíců korun a splatností kolem 30 dní. Zajímá vás, proč právě tato forma rychlého úvěru představuje to nejlepší možné řešení?

Proč je rychlá půjčka před výplatou nonstop výhodnější než zápůjčka od neznámých poskytovatelů?

Je to jednoduché – rychle vám půjčí každý soukromý investor nebo méně známá nebankovní společnost, která spadá mezi úvěrové predátory. Tyto typy půjček jsou krajně nevýhodné a můžete se kvůli nim dostat do ještě složitější situace. SMS úvěry jsou naopak transparentní a přestože jsou navýšeny o poměrně vysoké poplatky, jsou mnohem šetrnější než půjčky od lichvářů.

Rychlé vyřízení z pohodlí domova

Rychlé půjčky před výplatou potěší každého, kdo nerad vyřizuje úvěry na pobočce. Celý proces vyřízení totiž probíhá online a stačí, když vyplníte registrační formulář. Věřitel žádost obratem posoudí a pošle vám SMS zprávu s aktivačním kódem. Poté, co kód potvrdíte, dojde k přeposlání požadované čásky rovnou na váš účet. Nezapomeňte si však důkladně přečíst smluvní podmínky – někteří poskytovatelé posílají první půjčku formou složenky a v takovém případě se k penězům dostanete až za několik dní.