Může se to stát opravdu každému, dokonce i vám. Rozpočet není nafukovací a pokud se do něj připlete nečekaný výdaj, nezbude vám, než situaci řešit půjčkou. Ideálním řešením je půjčka od rodiny nebo známých, ale pokud nemají nebo odmítnou půjčit, přichází na řadu nebankovní instituce. Banky jsme záměrně přeskočily, protože ty vám peníze ihned na účet nepošlou. Úvěrový produkt, který hledáte, se nazývá rychlá půjčka ihned na účet do hodiny a najdete ji v nebankovním segmentu.

Charakteristické rysy mikropůjček

Rychlá půjčka ihned na účet do hodiny je zažitý termín, kterými ozačujeme takzvané mikropůjčky. Jedná se o specifické úvěry s malý úvěrovým rámcem v řádu několika set až tisíc korun a minimálními požadavky ze strany poskytovatele. V praxi můžete získat rychlou půjčku bez doložení příjmu nebo registru a to bez toho, aniž byste museli dávat do hry nemovitost nebo hledat ručitele. Počítejte však s kratší dobou splatnosti (obvykle kolem 30 dní) a vyšší RPSN.

Kdo vám půjčí menší obnos do hodiny?

Mezi nejznámější nebankovní společnosti, které tyto typy zápůjček nabízí, patří creditON a netCredit, nicméně kvalitní nabídky najdete také u méně známých poskytovatelů – např. Půjčkomat.cz, Půjčka7 nebo Blesková půjčka.

Průběh vyřízení

Zmíněné rychlé půjčky ihned na účet mohou být vaše do hodiny – vyřízení je velmi snadné a nebudete k němu potřebovat nic jiného než zařízení s připojením k internetu a případně aktivní mobilní číslo. Některé z mikroúvěrů bývají podmíněny zasláním 1 Kč na účet poskytovatele. Jde o opatření, v rámci kterého si nebankovní společnost ověří indentitu žadatele. Ale která půjčka bez doložení příjmu ihned na účet je nejvýhodnější?

Chcete malý úvěr na míru? Využijte srovnání rychlých půjček!

Rychlé půjčky bez doložení příjmu ihned na účet se vyplatí porovnat, protože jedině tak zjistíte, která varianta má nejvýhodnější úrok a vlastnosti, které vyhovují vašim požadavkům. Přehledné porovnání najdete na portálu PůjčkyPřehledně.cz.

Foto: http://www.sxc.hu/photo/887375