Do výplaty zbývá ještě několik dní, v peněžence nezbyla ani koruna a lednička zeje prázdnotou. A aby toho nebylo málo, musíte zaplatit důležitou složenku… Jak z toho ven?

Pokud vám k překlenutí kritického období před výplatou stačí menší částka, vyřešte svízelnou situaci pomocí krátkodobého úvěru. To, co právě hledáte, se nazývá rychlá online půjčka a její největší výhoda tkví v dostupnosti a velmi rychlém a jednoduchém vyřízení přes internet. Peníze dostanete rovnou na účet a nebudete muset nikam chodit.

Co je to rychlá online půjčka?

Rychlá online půjčka je neúčelový krátkodobý úvěr, který nachází využití především jako finanční injekce před výplatou. Je nastavena tak, aby na ni dosáhl téměř každý žadatel a nebankovní společnosti, které tento typ půjčky nabízí, v praxi zamítnou žádost jen velmi zřídka.

Bez doložení příjmu, ručitele, zástavy a registru

Možná vás překvapí, že nebudete muset dokládat příjem, hledat ručitele a dávat do zástavy nemovitý majetek. Vzhledem k menšímu úvěrovému rámci, který se obvykle pohybuje v řádu set až tisíců korun, si věřitelé tyto podmínky nekladou. Většina nebankovních společností dokonce neřeší ani registr dlužníků a zajímá je jen to, zda žadateli nehrozí exekuce nebo není v insolvenčním řízení.

Rychlá online půjčka na účet

Vyřízení bleskového úvěru vám nezabere více než pár minut. Stačí vyplnit jednoduchý formulář na webových stránkách, jehož součástí je i kalkulačka. Díky této aplikaci se okamžitě dozvíte o celkové splatné částce a budete-li s podmínkami souhlasit, potvrdíte žádost a věřitel vás obratem informuje o výsledku. V případě kladného posouzení vám přepošle požadovanou částku rovnou na účet.

Doba splatnosti se obvykle pohybuje kolem 30 dní a pokud peníze nestihnete vrátit včas, budete si moct termín za poplatek odložit až o několik dalších týdnů. V každém případě se připravte na vyšší poplatky, které jsou pro tento typ úvěrů typické.