Potřebujete menší finanční obnos a to co možná nejrychleji? Možností je spousta, ale jen jedna půjčka je mnohem výhodnější než ostatní. Slyšeli jste již o Click Credit půjčce, kterou si můžete vybrat na některém z více než 4 000 terminálů Sazky? Společnost Click Credit s.r.o., která revoluční krátkodobou půjčku nabízí, patří do finanční skupiny Home Credit, což je samo o sobě zárukou kvality.

Největší výhody Click Credit půjčky

Click Credit vznikla jako přímá konkurence pro zavedené nebankovní půjčky online, ale nabízí výrazně lepší podmínky. Úvěrový rámec se pohybuje od 1 000 do 5 000 Kč a doba splatnosti 30 dní, což se sice zavedenému standardu příliš nevymyká, ale rozdíl pocítíte v momentě, kdy budete platit poplatky. Za každou vypůjčenou tisícovku si poskytovatel účtuje jen 33 Kč a držitelé ISIC karty (tedy studenti) si mohou půjčit až 1 500 Kč zdarma. Nestudenti mají zdarma první půjčku.

Nebudete-li moct celou částku splatit v dohodnutém termínu, nevadí. Když uhradíte alespoň 20 % dluhu a zaplatíte poplatek ve výši 30 Kč za každou vypůjčenou tisícikorunu, dostanete měsíc navíc. Neuhradíte-li vůbec nic (nebo si neprodloužíte splatnost), dostanete pokutu ve výši 10 % z dlužné částky a doba splatnosti se automaticky prodlouží o 15 dní. Zapomeňte na podvodné nebankovní půjčky, Click Credit je opravdu férová.

Hledáte háček? Nenajdete ho. Click Credit půjčka dokazuje, že i krátkodobá nebankovní mikropůjčka nemusí mít RPSN v řádu set nebo tisíc procent. Půjčka se dočkala velmi kladné recenze i na objektivním serveru bankovnipoplatky.com.

Tip: Nemáte zájem o půjčku Click Credit a preferujete půjčku na směnku od přátel? Zde najdete vzory smluv.

Kde můžete o půjčku zažádat a jak vyřízení probíhá?

O „Sazka půjčku“, jak je Click Credit často nazývána, můžete zažádat online. Zvolíte si, kolik chcete půjčit a vyplníte několik základních údajů ve formuláři. Vystačíte si s číslem vašeho občanského průkazu a bankovního účtu. Potvrzení o výši příjmu a další doklady potřebovat nebudete.

Po schválení půjčky obdržíte smlouvu v elektronické podobě a zároveň unikátní SMS kód, kterým potvrdíte souhlas se smlouvou. Peníze si vyzvednete na nejbližším SAZKA terminálu, nebo si je necháte zaslat na účet.