Lidé, kteří v minulosti neměli problém s platební morálkou a navíc mohou bez okolků prokázat bonitu, najdou výhodnou půjčku velmi rychle. Stačí se porozhlédnout v bankovním sektoru a vybrat úvěr, který přesně odpovídá požadavkům. Na druhé straně stojí ti, kteří se kvůli vlastní nezodpovědnosti nebo jen shodou nešťastných okolností dostali do registru. A samozřejmě i klienti, kteří sice splácet mohou, ale oficiálně nedosahují tak vysokého příjmu, kterým banky podmiňují schválení půjčky. Patříte mezi „rizikové“ klienty i vy a hledáte nebankovní půjčku, která vás v mnoha ohledech mile překvapí? V tom případě vás bude recenze Ammado půjčky zajímat.

Ammado půjčka k nám dorazila ze Slovenska

Společnost Ammado CZ se na českém nebankovním trhu ještě neohřála, nicméně na sousedním slovenském již funguje poměrně dlouho. Zaujímá pozici mezi renomovanými nebankovními společnostmi a objem půjček, které poskytuje, neustále roste. Kvality půjčky potvrzuje uživatelská anketa na nezávislém portálu RecenziePozicek.eu, kde se umístila na prvním místě.

Jaké jsou tedy parametry půjčky?

  • úvěrový se pohybuje od 5 000 Kč do 400 000 Kč
  • doba splatnosti je 1 až 7 let
  • minimální úroková sazba již od 9,8 %
  • bez registru a příjmu

Z výše uvedeného úvěrového rámce je zřejmé, že Ammado pujcka cílí na klienty, kteří si potřebují půjčit menší obnos, ale stejně tak se na ni mohou obrátit náročnější klienti. Úroková sazba je dokonce nižší než u mnoha konkurenčních bankovních půjček a mezi další příjemné bonusy patří možnost odkladu splátek. Nebude-li ve vašich možnostech uhradit splátku, jednoduše si ji posunete a to až čtyřikrát.

Jde to i bez registru a příjmů

Společnost Ammado CZ neprověřuje registr dlužníků a nevyžaduje potvrzení o výši příjmů. Půjčka je tedy vhodná jak pro zaměstnané, tak pro začínající podnikatele, kteří nemohou doložit daňové přiznání za první rok podnikání. Půjčit si může téměř každý – stačí vyplnit formulář na www.ammadopujcky.cz a vyčkat, až se vám ozve některý z operátorů a sdělí vám konkrétní informace. Pokud jste hledali výhodnou nebankovní půjčku pro všechny, právě jste ji našli.

Foto: http://www.freeimages.com/photo/1444041