Půjčit si peníze dnes nepředstavuje žádný problém. Stačí disponovat dostatečně vysokým příjmem a mít dobrou platební morálku. Jste-li na tom podobně, pak vám každá banka ráda otevře dveře a přichystá zajímavý úvěr doslova na zlatém podnosu. Ale co když svůj příjem nemůžete doložit a navíc vás trápí škraloup v registru dlužníků. Máte smůlu, nebo stále existuje naděje, že vám někdo půjčí za výhodných podmínek? Společnost I.B.G. Money Czech s.r.o. nabízí pestré spetrum nebankovních půjček „bez“ a vsadíme se, že si vyberete i vy.

Co jsou to půjčky „ bez“?

Půjčka bez doložení příjmů a registrů je zavedený termín, který označuje dostupné nebankovní půjčky. Výjimkou nejsou ani AB půjčky, na které mají nárok i tzv. problémoví klienti. Tedy lidé, kteří sice mají z čeho splácet, ale svou bonitu nemohou oficiálně dokázat. V neposlední řadě také „provinilci“ s cejchem v registru.

I.B.G. Money Czech s.r.o. má v portfoliu hned několik zajímavých produktů, které se liší výší úvěrového rámce a zajištěním.

Půjčka bez ručení

Půjčka bez ručení představuje horkou novinku, která se v nabídce nebankovního poskytovatele objevila teprve nedávno. Parametry jsou následující:

  • úvěrový rámec ve výši 5 000 až 25 000 Kč
  • doba splatnosti od 20 dní do 2 let
  • bez nahlížení do registrů
  • bez požadavku na doložení příjmu

Vyřízení půjčky je velmi snadné a rychlé a vzhledem k absenci požadavku na zajištění ji mohou využít i lidé, kteří nemají nemovitost nebo jí jen nechtějí ručit. Mezi časté klienty patří i důchodci a ženy v domácnosti.

Půjčky se zajištěním

Pokud vám úvěrový rámec půjčky bez ručení nestačí, sáhněte po úvěru s název Půjčka nej nebo Půjčka klasik. Opět se můžete spolehnout na velmi rychlé vyřízení a minimální administrativní zátěž. Jediný rozdíl spočívá v zajištění formou zpětného leasingu. Nemovitost, která poslouží jako záruka, budete moct stále využívat.

Výše úvěrového rámce Půjčky nej je až 40 % hodnoty zastavované nemovitosti, doba splatnosti je 1 rok, úroková sazba 3 – 6 % a RPSN 36 %.

Výše úvěrového rámce Půjčky klasik začíná na 50 000 Kč a končí na 250 000 Kč. Doba splatnosti může trvat 2 až 10 let a úroková sazba se pohybuje od 1,3 – 1,8 % (RPSN od 36%).

Pokud vás možnost, jak si půjčit bez příjmů a bez registru zaujala, přečtěte si další informace o AB půjčkách na www.pujcka-bez.cz.