Dostali jste se do komplikované finanční situace a jediné, co by vás zachránilo, je rychlá půjčka pro dlužníky? Potřebujete peníze ihned, ale nemáte ve svém okolí nikoho, kdo by vám na pár dní nebo týdnů půjčil? V tom případě vám nezbude, než se poohlédnout v nebankovním sektoru a vyhledat nejlepší možné řešení.

Nebankovní společnosti cílí na klienty, kteří v bance neuspějí. Bankovní úvěry sice nabízí výhodné úroky, ale schvalovací proces trvá minimálně několik dní a je třeba doložit spoustu dokladů. Nemáte-li na vyřizování náročné administrativy čas a chuť, pak přístup nebankovních institucí přivítáte s otevřenou náručí. Zajímá vás, jaké máte možnosti? Prozradíme vám několik způsobů, jak získat peníze ihned a příliš se nepřeplatit.

Peníze ihned SMS půjčkou

Jedním z nejrychlejších způsobů jak získat finanční prostředky bez čekání a zdlouhavého papírování, je SMS půjčka. Její výše se pohybuje v řádu několika set až tisíc korun (obvykle od 500 Kč do 10 000 Kč) a mezi největší výhody patří pohodlné vyřízení přes internet. Stačí vyplnit registrační formulář, potvrdit žádost kódem v příchozí SMS zprávě a obratem obdržíte na účet požadovanou částku. Doba splatnosti bývá 1 až 30 dní, ale pro klienty, kteří peníze nestihnou vrátit včas, se nabízí možnost prodloužení a to až o několik týdnů.

Půjčky pro dlužníky – peníze ihned na ruku

Nechcete, aby vám věřitel posílal peníze na účet a preferujete hotovost? V tom případě se obraťte na někoho, kdo poskytuje hotovostní půjčky ihned. Mezi nejbezpečnější nebankovní úvěry tohoto typu patří Provident, který k žadatelům přistupuje individuálně a neřeší záznamy v registru dlužníků. V případě hotovostní půjčky se ovšem připravte na to, že za předání peněz ihned na ruku zaplatíte nemalý manipulační poplatek.