Sháníte peníze, ale nemáte na vyřízení několik dní? A když na to přijde, můžete sjednávání půjčky věnovat maximálně pár minut? Pokud jste si doposud mysleli, že vašim náročným požadavkům neodpovídá charakter žádného úvěru, máme pro vás dobrou zprávu. Na trhu jsou půjčky do4 minut, které vám zajistí okamžitou finanční injekci. Bez zdlouhavého vyřizování a čekání. Zajímají vás podrobnosti?

Za pár minut peníze do výplaty

Půjčky do 5 minut představují nejlepší možné řešení v situacích, kdy nemáte dostatek peněz například v období před výplatou. I proto se jim často přezdívá jako půjčky „do výplaty“ či „před výplatou“. Podstatné je, že celá transakce spočívá ve vyplnění online formuláře, posouzení požadavku a vyplacení peněz na účet.

Charakteristika půjčky do 5 minut

Společnosti, které se zabývají poskytováním rychlých půjček, obvykle nabízí částky řádově v několika tisících korunách. Napoprvé si většinou půjčíte jen poměrnou část celkové sumy a jakmile se projevíte jako spolehlivý klient, dosáhnete na vyšší částky. Schvalovací proces trvá pár minut a je plně automatický. Věřitel nevyžaduje doložení výše příjmů a zároveň nehledí na záznamy v registru dlužníků. Ve finále tak na půjčky do 5 minut dosáhnou i lidé, kteří by jinak na úvěr neměli nárok (např. v bance).

Další pozitiva rychlých půjček

K dalším výhodám patří celková transparentnost či žádné sankce za předčasné splacení. Vyhnete se poplatkům předem a vždy budete znát celkovou splatnou částku. Jediným negativem je krátká doba splatnosti – tyto typy půjček se splácí jednorázově, a to většinu do 30 dní. Poskytovatelé těchto půjček do 5 minut však pamatují i na situace, kdy klient nemůže v termínu uhradit splátku a nabízí možnost prodloužení splatnosti (za fixní poplatek).

Pozor, někdy je nezbytné odeslat vstupní poplatek ve výši 1 Kč na účet poskytovatele půjčky do 5 minut. Jde o verifikační opatření, které slouží pro ověření identity žadatele.