Dostali jste se do svízelné životní situace a hrozí vám exekuce? Nebo ji v brzké době očekáváte a bojíte se, že přijdete o svůj majetek? Pokud finanční potíže nemůžete vyřešit jinak než další půjčkou, kterou umoříte stávající dluhy, dejte si záležet na výběru věřitele. Nesplňujete-li základní podmínky pro získání bankovní půjčky (tedy prokazatelný příjem a čistý registr dlužníků), nezbude vám, než se o půjčku pokusit v nebankovním sektoru. Výběr renomovaných nebankovních institucí bude ve vašem případě bohužel trochu omezený…

Málokterý nebankovní věřitel nabízí výhodné nebankovní půjčky zájemcům, kteří nemohou prokázat adekvátní příjem a navíc mají záznamy v registru dlužníků. Podmínky schválení půjčky jsou často velmi podobné těm, které znáte z banky. Vyhněte se proto neznámým společnostem, které se z vás budou snažit dostat i to málo, co z vás zbylo a vsaďte na někoho, kdo nabízí opravdu efektivní vyplacení exekuce. Mezi hrstku věřitelů, na které se můžete spolehnout, patří i ACEMA Credit Czech, a.s.

ACEMA Credit – spolehlivá nebankovní instituce, která pomůže téměř každému

ACEMA Credit Czech, a.s. je na trhu již 12 let a v současné době nabízí poměrně široké spektrum finančních produktů. Na své si přijdou zájemci o neúčelovou půjčku na cokoli, podnikatelé, lidé, kteří mají v plánu rekonstrukci domácnosti i ti, kteří potřebují zkonsolidovat stávající úvěry. Vraťme se však k tomu, co momentálně zajímá vás – k půjčce na vyplacení exekuce.

Půjčky na vyplacení exekuce od ACEMA Credit jsou dělané na míru klientům, kteří již řeší nebo každou chvíli očekávají exekuci. Mohou o ni požádat lidé s pravidelným příjmem, podnikatelé, důchodci, ženy na mateřské dovolení i nezaměstnaní. Společnost ACEMA Credit totiž nevyžaduje potvrzení o příjmu a nenahlíží do registru dlužníků. Jedinou podmínkou je ručení nemovitostí.

Jaké jsou největší výhody půjčky na vyplacení exekuce?

Vyřízení půjčky ve výši 100 000 Kč až 5 000 000 Kč je velmi rychlé a kalkulace či poradenství je zcela zdarma. ACEMA Credit si neúčtuje žádné nestandardní poplatky a zájemcům předkládá přehlednou a jasnou smlouvu. Doba splatnosti činí až 20 let, díky čemž můžete dosáhnout velmi nízké měsíční anuity. Další informace najdete na webových stránkách www.acema.cz.