Nebankovní společnost Kredito24 Česká republika s.r.o. je jedním z profesionálních poskytovatelů rychlých nebankovních půjček, které jsou vhodné pro široký okruh žadatelů. S půjčkou Kredito24 můžete získat 1 000 až 15 000 korun. Novým zákazníkům nabízí společnost možnost půjčit si 5 000 korun zdarma, tedy bez navýšení o úroky.

O půjčku můžete zažádat z pohodlí vašeho domova pomocí online formuláře nebo SMS. Před vyplacením je nutné zaplatit verifikační poplatek ve výši 1 koruny. Ten slouží hlavně pro ověření bankovního účtu a identity žadatele. Po zaplacení verifikačního poplatku vám na váš bankovní účet dorazí jednorázová částka požadovaných peněz. Na splacení půjčky je poskytnuta lhůta v rozmezí 7 až 30 dní.

Podmínky kladené na žadatele o půjčku Kredito24

* Občan České republiky

* Minimální věk 18 let

* Vlastní bankovní účet

* Mobilní telefon

Výhody půjčky Kredito24

* Rychlost

* Bez dokládání příjmů

* Bez ručitele

* Bez skrytých poplatků

* Možnost předčasného splacení bez poplatků

Nevýhody půjčky Kredito24

* Vysoké úroky

* Verifikační poplatek 1 Kč

Zkušenosti

Adam (51)

S půjčkou Kredito24 mám velmi pozitivní zkušenost. Potěšil mě férový přístup společnosti a uvádění pravdivých informací. Vše, co společnost slibovala, také splnila. Stačilo si jen přečíst informace, které jsou přehledně uvedené na stránkách společnosti. Myslím si, že negativní zkušenost často bohužel pramení jen z neznalosti a neinformovanosti.

Karel (23)

Jsem student, takže s půjčkami nemám dobré zkušenosti. Peníze potřebuji, ale kvůli nákladům na školu mi často chybí. Studentské půjčky jsou bohužel nevýhodné, a proto jsem zažádal o půjčku Kredito24. Peníze mi byly vyplaceny během pár minut a díky mobilní aplikaci jsem mohl po celou dobu splatnosti kontrolovat průběh půjčky. S půjčkou jsem byl spokojen a navíc jsem ji získal zadarmo.