Pokud jste již někdy v minulosti žádali o úvěr ve výši alespoň několika desítek tisíc, pak zřejmě tušíte, co všechno vyřizování obnáší. Musíte doložit několik nezbytných dokladů a získat dostatečně vysoký scoring. Nebonitní klienti, kteří mají záznam v registru, nemají v bance šanci. Ale jak je to s úvěrovými produkty s malým úvěrovým rámcem? Půjčka do výplaty ihned na účet bez registru je nejen rychlá a transparentní, ale zároveň dostupná téměř pro každého. Dostanete-li se do finanční krize před výplatou, může vás zachránit.

Malé půjčky ihned na účet jsou populární v celé Evropě

Malá nebankovní půjčka ihned na účet rozhodně nepatří mezi horké novinky a naopak ji využívá stále více spokojených klientů. Na českém nebankovním trhu ji představila společnost Ferratum, která se stejným modelem sklidila úspěch i ve Finsku a dalších Evropských zemích. V současné době tento typ úvěru nabízí i mnoho jiných poskytovatelů, ale zásadní rozdíl mezi nimi nenajdete.

Získejte až několik tisíc korun bez zdlouhavé administrativy

Výše malé nebankovní půjčky ihned na účet se obvykle pohybuje v řádu několika set až tisíc korun a protože nebudete muset dokazovat příjem, je vyřízení mnohem rychlejší než v případě klasického dlouhodobého úvěru s vyšším úvěrovým rámcem. Počítejte však s tím, že některé společnosti nepůjčují větší částky napoprvé, ale až poté, co řádně uhradíte první půjčku.

Doba splatnosti není dlouhá a většinou činí až 30 dní. S ohledem na malé rozpětí úvěru je lhůta adekvátní, ale přesto se nabízí možnost prodloužení za poplatek.

Půjčka do výplaty ihned na účet bez registru láká dostupností, ale také transparentností. Poskytovatelé nic netají a neúčtují si skryté poplatky. O celkové splatné částce se dozvíte hned poté, co nastavíte parametry úvěru v online kalkulátoru. RPSN je sice poměrně vysoká, ale s tím musí zájemce o rychlou nebankovní půjčku bez doložení příjmu a registru počítat.