Přemýšlíte nad úvěrem od společnosti Provident, ale stále se nemůžete rozhodnout? Vybrali jsme pro vás názor několika spotřebitelů, kteří si již Provident půjčky vyzkoušeli. Možná vás úryvek z diskuze plné pozitivních zkušeností utvrdí v tom, že si tahle nebankovní společnost skutečně vysloužila první místo v indexu etického úvěrování.

Provident půjčky diskuze a zkušenosti

Jan P. (33), Praha

Dostal jsem se do svízelné finanční situace a protože jsem měl záznam v registru, banka mi odmítla půjčit. V diskuzi o nebankovních úvěrech jsem narazil také na hotovostní Provident půjčku online a vyzkoušel jsem ji. Obchodní zástupce dorazil ještě tentýž den (žádost jsem podával brzy ráno) a poté, co jsem mu doložil příjmy, mi vyplatil peníze na ruku. Pro splátky si pravidelně chodil až domů a vše proběhlo k oboustranné spokojenosti.

Pavlína Ch. (23), Litvínov

Sehnat 10 000 Kč je pro ženu na mateřské docela dřina 🙂 Rozhodla jsem se pro Provident, protože jsem o něm četla pozitivní recenze. Vzhledem k tomu, že jsem si nechala peníze poslat na účet (dorazily za týden), jsem se šikovně vyhnula manipulačnímu poplatku. Nespěchala jsem, takže jsem ušetřila. Bydlím u rodičů, takže týdenní splátky nepředstavovaly žádný problém. Mohu jedině doporučit.

Patrik F. (43), Ostrava

Provident mě nezklamal a to ani přesto, že mi obchodní zástupce žádost o půjčku neschválil. Záznam v registru nevadil, ale v tobě žádosti jsem nebyl schopen doložit příjem. Pracovník od Providentu evidentně nechtěl, abych se zadlužil. U jiné nebankovní společnosti bych zřejmě půjčku dostal, ale nakonec jsem dal na rady svého okolí a problémy vyřešil i bez půjčky.

Adam K. (28), Kroměříž

Půjčit si rychle znamená zavázat se lichvářům a podvodníkům. V případě nebankovky Provident bylo všechno jinak. Vše proběhlo velmi rychle a druhý den jsem disponoval částkou 80 000 Kč. Příjem mám slušný a splátky jsem s přehledem zvládal. V budoucnu (snad to už nebudu potřebovat) vím, na koho se opět obrátit.

Máte-li s půjčkou od společnosti Provident jiné (byť negativní) zkušenosti, neváhejte a přispějte do diskuze níže.