Nebankovní půjčka nemusí být synonymem pro nevýhodné podmínky nebo dokonce lichvu. I v české nebankovní sféře působí několik renomovaných institucí, které nabízí velmi zajímavé úvěrové produkty a bezpochyby k nim patří také společnost Provident. A je jen na vás, jestli si vyberete peníze na ruku formou hotovostní půjčky, nebo si je necháte přeposlat na účet. Zajímá vás, která varianta je výhodnější? S výpočtem Provident půjčky si kalkulačka hravě poradí. Tu vaši však nechte pěkně odpočívat a nastavte si parametry přímo na webových stránkách.

Co je to kalkulačka Provident půjčky?

Provident půjčka kalkulačka je online nástroj, se kterým se potká každý zájemce o půjčku. Umožňuje velmi rychlý výpočet celkové splatné částky a to ve dvou variantách (hotovostní a bezhotovostní).

Prvním krokem je stanovení výše půjčky prostřednictvím posuvníku a výběr varianty. Jakmile definujete požadovanou částku, aktualizují se v tabulce pod posuvníkem příslušné informace. Z nich je zřejmé, že v případě předání peněz v hotovosti budete muset uhradit také manipulační poplatek, který celkovou splatnou částku výrazně navýší. Levněji vás tedy vyjde bezhotovostní úvěr, ale na druhou stranu si na převod peněz počkáte až 13 pracovních dní. V případě, že se rozhodnete pro půjčku v hotovosti, budete mít po celou dobu splácení k dispozici obchodního zástupce. Volba je tedy otázkou vašich potřeb a možností.

Co následuje poté?

Provident půjčky kalkulačka vypočítala a v případě zájmu o ni požádáte příslušným tlačítkem, vyplníte online žádost a vyčkáte několik hodin, než se vám ozve příslušný pracovník a domluví se s vámi na osobní schůzce. Na tu si připravte doklady na doložení příjmu a osobní doklady (OP nebo platný cestovní pas). Obchodní zástupce s vámi vyplní smlouvu o půjčce a předá hotovost. Jednoduché a komfortní? Ale taková online půjčka od Provident je.