Česká spořitelna patří k bankám, které jsou vůči malým a středně velkým podnikatelům otevřené a nabízí široké spektrum úvěrových produktů. My vám představíme neúčelový podnikatelský úvěr Česká spořitelna, prostřednictvím kterého můžete získat až 6 milionů korun. Peníze obdržíte rovnou na účet a je jen na vás, jakým způsobem peníze využijete. Mezi největší výhody patří volitelné splátky a úroková sazba – parametry si nastavíte podle aktuálních potřeb a možností.

Pro koho je podnikatelská půjčka určena?

Neúčelový podnikatelský úvěr Česká spořitelna nabízí každému, kdo má k dispozici nemovitost, kterou je ochoten produkt zajistit. Vzhledem k úvěrovému rámci ve výši až 6 milionů se hodí pro menší firmy a podnikatele, jejichž podnikatelská historie lze doložit alespoň 2 roky zpětně.

Jak probíhá vyřízení úvěru?

Podnikatelský úvěr Česká spořitelna nastavila tak, abyste měli peníze k dispozici co nejdříve. Schválení úvěru proběhne do druhého dne a jediné, co budete potřebovat, je daňové přiznání a list vlastnictví nemovitosti. Příjemně vás překvapí, že banka nevyžaduje žádné poplatky za vyřízení, vedení, mimořádné splátky ani předčasné splacení. Budete si však muset zřídit účet (pokud ho již u České spořitelny nemáte).

Charakteristika úvěru

Výše úvěru závisí na hodnotě zastavené nemovitosti a peníze lze čerpat až 8 let. Banka nezkoumá účel financování a nebudete muset nic dokládat ani zpětně. Splácet můžete pravidelně, nepravidelně i jednorázově a datum splatnosti si zvolíte sami. Výše splátky je také volitelná a je jen na vás, jestli budete hradit fixní splátku, nebo ji v průběhu splácení snížíte. To samé platí i o úrokové sazbě. V případě problémů lze splátky podnikatelského úvěru od České spořitelny až o pět měsíců odložit.