Do finančních problémů se většinou dostaneme v momentě, kdy to potřebujeme ze všeho nejméně. A jak už to tak bývá, v okolí se nenajde nikdo, kdo by nám alespoň na kratší dobu půjčil. Nezbývá, než kontaktovat některou z nebankovních společností, které nabízí hotovostní půjčky, díky kterým lze získat peníze na ruku ihned.

Při hledání věřitele, který nabízí peníze ihned na ruku, buďte opatrní. Nebankovní hotovostní půjčky většinou poskytují nepříliš solidní věřitelé, kteří si účtují velmi vysoké poplatky a úroky. Nechcete-li šlápnout vedle, vsaďte na společnost Provident, která na našem trhu působí již od roku 1997.

Od Provident získáte na ruku ihned až 80 000 Kč

Provident aktuálně nabízí půjčku ve výši od 4 000 Kč do 80 000 Kč se splatností na až 100 týdnů. Pokud v online žádosti zvolíte hotovostní variantu, obdržíte peníze ihned na ruku.

K vyřízení hotovostní půjčky od společnosti Provident budete potřebovat jen minimum dokladů. Poté, co odešlete online žádost, vás kontaktuje operátor a domluví se s vámi na termínu osobní schůzky přímo u vás doma. Do 48 hodin vás navštíví obchodní zástupce, který s vámi projedná všechny podrobnosti a zkontroluje vaši bonitu (tu prokážete výplatním páskem nebo alespoň výpisem z účtu).

Peníze na ruku ihned dostanete i s nižšími příjmy

Možná vás trápí, že vám vaše nižší příjmy nestačily na vyřízení bankovní půjčky. V případě Provident však můžete být v klidu. Obchodní zástupci vypočítávají scoring žadatelů individuálně a pokud váš příjem nebude stačit na vámi požadovanou částku, nabídnou vám nejvyšší možnou částku.

Díky Provident získáte peníze ihned na ruku do 48 hodin. Splácení probíhá týdně a pro splátku si k vám domů vždy přijde obchodní zástupce. Ten vám bude k dispozici i pro případ, že byste se dostali do problémů a nemohli uhradit splátku.