Znáte něco horšího, než když vám dojdou finance před tím, než vám na účet dorazí výplata? Stačí, aby se ve schránce objevila „nečekaná“ složenka nebo se porouchalo auto a oheň je rázem na střeše. V takovém případě nezbývá, než se zeptat rodinných příslušníků nebo známých a požádat je o menší finanční obnos. Ale co když nepůjčí? Pak budete muset získat peníze do výplaty ihned někde jinde. Prozradíme vám, jaké jsou vaše možnosti.

Nezatěžujte rozpočet dlouhodobě

Ideálním řešením jsou peníze ihned do výplaty prostřednictvím krátkodobé SMS půjčky. Jde o specifický úvěrový produkt, který do širšího podvědomí dostala společnost Ferratum. Nicméně v současné době ho nabízí i spousta dalších nebankovních společností a to za stejně výhodných podmínek. Podstatou malé půjčky je rychlá finanční injekce, o kterou můžete zažádat online. Nebudete přitom potřebovat žádné zbytečné doklady a pořídíte i v případě záznamu v registru dlužníků. Jednodušší způsob jak získat peníze ihned do výplaty zřejmě neexistuje.

Co můžete čekat od krátkodobé půjčky?

Krátkodobé úvěry jsou nastaveny tak, aby klientům pomohly překlenout kritické období před výplatou a zároveň jejich rozpočet dlouhodobě nezatížily. I proto je úvěrový rámec mnohem nižší než v případě běžných půjček a pohybuje se v řádu několika set až tisíců korun. To samé platí i o době splatnosti, která většinou nepřesáhne 30 dní. Nebankovní společnosti však přesto myslí i na situace, kdy dlužník nebude moct menší částku vrátit včas a nabízí možnost prodloužení až o několik týdnů.

Peníze ihned do výplaty formou SMS půjčky vám mohou vytrhnout trn z paty a jsou mnohem výhodnější než nabídky od neznámých soukromých investorů. Přesto však mějte na paměti, že si za rychlost a dostupnost připlatíte – RPSN se totiž může vyšplhat až na několik tisíc procentních bodů.