Máte dostatečně vysoký příjem, který vám stačí na pokrytí všech nákladů a ještě zvládáte šetřit bokem? Nebo naopak patříte do poměrně velké skupiny lidí, kteří pravidelně otáčí každou korunu a s napětím očekávají, jestli jim zaměstnavatel uhradí výplatu včas? Pokud vám příjem nedovoluje tvorbu finanční rezervy, možná se vám čas od času stane, že s penězi nevyjdete a hledáte efektivní řešení. Nepodaří-li se vám sehnat patřičný obnos u příbuzných nebo známých, vyzkoušejte online půjčky před výplatou.

Co jsou to online půjčky před výplatou?

Úvěr je samozřejmě krajní řešení, ale někdy není zbytí. Složenky se samy nezaplatí a spoustu nepříjemností vám může způsobit i rozbitý spotřebič. Ať už však finanční rezervu potřebujete na cokoliv, v případě online půjčky před výplatou se vás nikdo na důvody ptát nebude.

Model takzvaných mikropůjček k nám dorazil z Finska, kde ho uvedla na trh společnost Ferratum Group. Úvěrový rámec ve výši 500 až 10 000 Kč a doba splatnosti 30 dní jsou ideální parametry pro půjčku, která vám pomůže překlenout několik dní nebo týdnů před výplatou. A pokud peníze nestihnete vrátit včas, nevadí – poskytovatelé těchto krátkodobých nebankovních úvěrů totiž nabízí možnost prodloužení.

Podejte žádost online a budete mít peníze do několika minut na účtu

Obrovskou výhodou online půjčky před výplatou jsou minimální požadavky ze strany věřitele. Nebudete muset dokládat potvrzení o výši příjmů ani jiné dokumenty a nevadí ani skutečnost, že máte záznam v registru dlužníků. Stačí vyplnit online žádost a poskytovatel vás obratem informuje o tom, jestli půjčku schválil, či nikoliv. V případě kladného posouzení vám peníze přepošle na účet a budete je mít k dispozici takřka ihned.

Online půjčky před výplatou jsou pro řešení akutního nedostatku financí jako stvořené, ale musíte se smířit s vyššími fixními poplatky.