Máte rádi nekomplikované věci, které můžete vyřešit z pohodlí domova? A co byste řekli tomu, kdyby vám někdo nabídl transparentní úvěr, který vám pomůže překlenout několik dní až týdnů před výplatou? Žádná lichva ani podvody – zní to až moc dobře na to, aby to byla pravda? V případě online půjčky ihned, kterou nabízí renomované nebankovní společnosti, tomu tak skutečně je. Pokud si vystačíte s menší částkou, obdržíte ji na účet během několika minut po schválení žádosti. Zajímají vás podrobnosti a hledáte onu pověstnou pihu na kráse?

Nejoblíbenější nebankovní online půjčky ihned

Online půjčky ihned nejdete v nebankovním sektoru, kde se drží mezi nejoblíbenějšími typy úvěrových produktů vůbec. Počet lidí, kteří potřebují rychlou finanční injekci do výplaty, se rok od roku zvyšuje a jsou to právě tyto mikroúvěry, díky kterým se nedostanete do nekonečné spirály dluhů. Jsou nastaveny tak, abyste okamžitě znali celkovou splatnou částku a nikdo po vás nebude chtít poplatky, o kterých původně nebyla řeč.

Mezi přední poskytovatele rychlých online půjček ihned patří společnosti jako Ferratum, creditON, Kouzelná půjčka a několik dalších zavedených věřitelů. Parametry jejich produktů jsou přitom velmi podobné a liší se jen v detailech.

Obecná charakteristika rychlých online úvěrů

Obvyklý úvěrový rámec online půjčky ihned před výplatou se pohybuje v rámci několika tisíc korun, ale narazíte i na poskytovatele, kteří vám bez problémů půjčí několik set korun. Na druhou stranu platí, že na horní limit úvěrového rámce dosáhnou pouze klienti, kteří se projeví jako spolehliví. Pro vás to znamená jediné – napoprvé dostanete pouze poměrnou část a pokud peníze vrátíte do smluveného termínu, budete si moct opět půjčit vyšší částku.

Rychlé online půjčky ihned jsou bez registru, potvrzení o výši příjmů a ručení a jejich jedinou nevýhodou je vysoká roční procentní sazba nákladů, která dosahuje až několika set procent.