Víte, co je to registr dlužníků? Jde o databázi rizikových klientů, kteří jednorázově nebo opakovaně nedodrželi smluvní podmínky. Stačí, když záměrně nepošlete včas splátku nebo jen špatně vypíšete složenku a platba se nepřipíše ve stanovený termín. Někdy se o své přítomnosti v registru dozvíte až v momentě, kdy vám bankovní úředník oznámí zamítnutí žádosti o úvěr. Banky jsou v prověřování žadatelů velmi důsledné a nezáleží jim pouze na bonitě, ale také na platební morálce. Co si však počít v případě, kdy se bez peněz neobejdete? Vyzkoušejte online půjčky bez registru!

Online půjčky bez registru najdete v nabídkách nebankovních společností. Ty jsou všeobecně známé svým benevolentnějším přístupem ke klientům a některé do registru nenahlíží vůbec. A právě to je vaše šance. Můžete získat menší obnos i v případě, že jste v bance neuspěli.

V praxi rozlišujeme několik typů těchto úvěrů a narazíte na krátkodobé i dlouhodobé online půjčky bez registru s různým úvěrovým rámcem. Budete-li si však chtít půjčit větší částku, připravte se na to, že se neobejdete bez potvrzení o výši příjmu. Některé nebankovní společnosti dokonce vyžadují ručení formou zástavy nemovitosti.

Mezi nejdostupnější rychlé online půjčky bez registru patří takzvané mikropůjčky ve výši od několika set do několika tisíc korun. Splatnost těchto půjček se pohybuje kolem 30 dní, ale většinou dostanete možnost dalšího prodloužení. Mezi výhody nepatří jen skutečnost, že peníze dostanete i navzdory záznamu v registru, ale zároveň po vás nikdo nebude vyžadovat potvrzení o výši příjmu ani zástavu nemovitosti. Vyřízení je velmi rychlé a peníze obdržíte rovnou na účet.

Ať už si však vyberete kterýkoliv úvěr bez registru, měli byste se připravit na vyšší úrokovou sazbu a související poplatky. Jde o opatření, kterým nebankovní poskytovatelé kompenzují míru rizika, které půjčkou osobám se záznamem v registru podstupují.