Rozhodli jste se pro výhodný bankovní úvěr a přestože jste dostatečně bonitní, nebyla vaše žádost schválena? Pokud vám úředník oznámil, že máte záznam v registru dlužníků, můžete se s bankovními půjčkami na pár let rozloučit. Nezbude vám, než se poohlédnout po jiné alternativě, kterou by se mohla stát online půjčka bez registru. Najdete ji v nabídkách mnoha nebankovních institucí.

Dlužníkem se můžete stát i kvůli nedbalosti

Dostat se do registru dlužníků je přitom velmi jednoduché a často k tomu dojde pouhou nedbalostí. Stačí, když zapomenete poslat splátku včas nebo jen špatně vyplníte variabilní údaj na složence. Splátka se nepřipíše a na několik dalších let (záznamy jsou z registrů po určité době vymazány) vám bude spousta výhodných půjček zapovězena. Vraťme se však k tomu, co vás momentálně zajímá nejvíce – k online půjčce bez registru.

Jak vypadá online půjčka bez registru?

Online půjčka bez registru má neúčelový charakter a peníze můžete využít na cokoliv. Úvěrový rámec se může pohybovat v rozmezí několika set až tisíc korun (takzvaná krátkodobá online půjčka bez registru), ale narazíte také na úvěry ve výši několika desítek až se tisíc korun. Požadavky ze strany nebankovních společností jsou různé a souvisí s výší půjčky.

Rozhodnete-li se pro krátkodobý úvěr s malým úvěrovým rámcem, nebudete muset doložit příjem, hledat ručitele ani poskytovat zástavu. V případě větších půjček už budete muset bonitu doložit (případně o ni zažádat s ručitelem nebo zastavit nemovitý majetek).

Neztrácejte čas na pobočce a podejte žádost online!

Mezi výhody online půjčky bez registru patří pohodlné vyřízení přes internet, díky kterému ušetříte spoustu času. Žádost o úvěr můžete podat na webových stránkách příslušné nebankovní instituce a poté, co ji věřitel vyhodnotí, vás okamžitě informuje o výsledku. Je-li žádost vyřízena kladně, stačí podepsat smlouvu a obratem obdržíte na účet (nebo jinou formou) požadovanou částku.