Rozhodli jste se pro rekonstrukci bydlení, nový automobil neb něco úplně jiného a hledáte úvěr, který je výhodnější než všechny ostatní? V podstatě máte hned dvě možnosti, jak toho docílit – porovnat vybrané úvěrové produkty svépomocí, nebo využít online aplikaci známou jako nejvýhodnější půjčka kalkulačka. Zajímá vás, které řešení je časově úspornější?

Ještě předtím, než se pustíte do porovnání úvěrů, připomínáme, že na základě jakých kritérií vybírat:

  • je-li to možné, volte mezi účelovými úvěry
  • bankovní půjčky jsou obecně výhodnější než nebankovní, ale renomované nebankovní společnosti jim mnohdy konkurují
  • výhodnost úvěrového produktu neurčuje jen úroková sazba, ale také poplatky

Zmínili jsme, že on line nejlepší půjčku na trhu můžete hledat porovnáváním jednotlivých produktů svépomocí. Jde o poměrně pracný a hlavně časové náročný způsob a ne vždy se dopracujete k nejlepšímu výsledku. Navíc můžete udělat chybu ve výpočtu.

Pro někoho, kdo se ve finančním oboru nepohybuje a neví, které banky nebo nebankovní instituce daný typ úvěru nabízí, je mnohem efektivnější metoda „nejvýhodnější půjčka kalkulačka“.

Jak vypadá kalkulačka, která vám vypočítá on line nejlepší půjčku na trhu?

Výpočet nejvýhodnější půjčky pomocí online kalkulačky je velmi snadný. Stačí, když do formuláře na webových stránkách vyplníte několik základních údajů (např. typ úvěru, požadovaný úvěrový rámec apod.) a kalkulátor vám obratem nabídne všechny dostupné varianty. Z přehledné tabulky se dovíte nejen celkovou splatnou částku produktu, ale také jeho další výhody a vlastnosti, které byste měli vědět. Díky kalkulačce budete mít nejvýhodnější půjčky „pod jednou střechou“ a pokud si některou z nich vyberete, můžete rovnou podat žádost.