Víte, jaká je průměrná výše půjčky v České republice? 80 000 Kč, což vzhledem k množství hypoték není překvapující. Dnes se však hypotékou a úvěry s vyšším úvěrovým rámcem zabývat nebudeme a naopak se zaměříme na produkt, který nabízí společnost Dollar Financial Czech Republic s.r.o. pod obchodním názvem Omega půjčka. Jde o dalšího zástupce do řady mikropůjček, což ocení každý, kdo potřebuje půjčit pár tisíc a nechce se zbytečně příliš zadlužovat.

Parametry Omega půjčky

Malá půjčka Omega se chlubí úvěrovým rámcem v rozmezí 500 Kč až 10 000 Kč. Připravte se však na to, že napoprvé nedostanete více než 4 500 Kč. V porovnání s konkurenčními malými půjčkami jde o poměrně štědrou částku – někteří věřitelé půjčují neprověřeným klientům mnohem méně.

A jak už to tak u mikropůjček bývá, také v rámci Omega půjčky nebudete muset složitě počítat úroky. Věřitel vám k požadované částce připočítá poplatek, jehož výše závisí na výši půjčky a době splatnosti. Připouštíme, že RPSN je vysoké, ale i to je v tomto segmentu naprosto standardní. Půjčku dostanete na 15 nebo 30 dní, ale můžete si ji prodloužit až o 60 dní. Stačí, když podáte žádost a uhradíte příslušný poplatek.

O půjčku může zažádat každý, kdo nemá zápis v registru dlužníků a disponuje bankovním účtem. Omega půjčka je ideální půjčka pro důchodce, ženy na mateřské dovolené a samozřejmě pro každého, kdo má pravidelný příjem a potřebuje malou finanční injekci před výplatou.

Jak probíhá vyřízení Omega půjčky?

Omega půjčka patří mezi rychlé půjčky a peníze můžete mít k dispozici téměř okamžitě. Na webu www.omegapujcka.cz najdete přehledný formulář, ve kterém nastavíte požadované hodnoty (výše půjčky a dobu splatnosti). Kalkulátor vám okamžitě zobrazí celkovou splatnou částku a datum, do kterého musíte peníze vrátit. Následně obdržíte e-mail s instrukcemi pro aktivaci účtu, VOP a návrh Smlouvy o půjčce. V SMS zprávě obdržíte autorizační PIN kód a potvrdíte, že souhlasíte se Smlouvou o půjčce. Posledním krokem je odeslání 1 Kč na účet věřitele – jde o bezpečnostní opatření, prostřednictvím kterého věřitel ověří identitu nového žadatele. V pracovních dnech (pondělí – pátek) probíhá vyřízení do 15 minut od připsání zmíněné koruny.
Shrnuto a podtrženo – Dollar Financial Czech Republic nabízí velmi přehledné a snadné půjčky, které se v segmentu mikroúvěrů rozhodně neztratí.

Líbila se vám naše recenze? Napište nám své zkušenosti a názory s Omega půjčkou do komentářů!