Mezi nejčastější důvody zamítnutí bankovní půjčky patří záznam v registru dlužníků. Do obávané databáze se navíc můžete dostat i pouhou nedbalostí, kdy věřitel kvůli špatně vyplněné složence neidentifikuje příchozí splátku včas. Ať už jste se však do registru dostali jakýmkoliv způsobem, zřejmě vás bude zajímat, kdo vám i navzdory cejchu „rizikového“ klienta půjčí. Odpověď zní – společnosti, které nabízí nebankovní úvěry bez registru.

Bez nahlížení do registru vám půjčí Provident

V nebankovním sektoru je obrovské množství úvěrových produktů a je jasné, že budete mít zájem o bezpečné půjčky od renomovaných věřitelů. U společností jako Home Credit, Cofidis nebo Cetelem však zřejmě neuspějete, i tyto subjekty při credit scoringu nahlíží do registru a nespolehlivým klientům půjčku neposkytnou. Šanci dostanete například u společnosti Provident, která posuzuje pouze bonitu.

Nebankovní úvěry bez registru

Nebankovní úvěry bez registru od Provident byly dvakrát za sebou vyhodnoceny jako první v Indexu etického úvěrování, které potvrzuje jejich kvalitu. Věřitel vám půjčí 4 000 až 80 000 Kč na dobu až 100 týdnů a je jen na vás, jestli zvolíte expresní předání peněz v hotovosti, nebo si necháte částku poslat na účet. Během splácení budete mít k dispozici přiděleného obchodního zástupce, který se postará o osobní výběr týdenních splátek a zároveň vám pomůže vyřešit případné problémy.

Potřebujete větší částku? Bez registru bývá i americká hypotéka

Mezi další nebankovní úvěry bez registru patří také půjčky se zástavou nemovitého majetku. Pokud máte k dispozici nemovitost, kterou můžete ručit, získáte velmi vysokou částku. Obvyklá výše LTV se v případě nebankovní americké hypotéky pohybuje kolem 50 %, ale může být i vyšší. U těchto úvěrů nicméně hrozí ztráta zastavené nemovitosti a měli byste si velmi dobře spočítat, jestli budete schopni hradit splátky.

Foto: http://pixabay.com/cs/pen%C4%9B%C5%BEenka-pen%C3%ADze-20-dvacet-euro-503958/