Vydali jste se do banky s tím, že si domů odnesete menší půjčku ve výši několika desítek tisíc korun, ale poté, co vám úředník suše oznámil „cosi“ o registru dlužníků, vám dočista zmrzl úsměv na rtech? Nepropadejte panice, nejste první a už vůbec ne poslední. Banky jsou při posuzování žádostí o úvěr poměrně přísné a záznamy v registru často berou ohledy víc, než je adekvátní. Do registru se přitom může dostat kdokoliv – stačí nepozornost při vypisování složenky, pozdní úhrada splátky a na pár let se k bankovnímu úvěru nedostanete. Naštěstí jsou zde Provident půjčky, díky kterým můžete nedostatek financí velmi rychle vyřešit.

Jeden z předních poskytovatelů půjčuje již přes 130 let

Společnost Provident půjčky nabízí velmi dlouho, konkrétně od roku 1997, kdy pronikla na český trh. Historie nebankovní společnosti, která se chlubí několika prestižními oceněními, však začala již v roce 1880. Právě tehdy mateřská společnost Provident Financial zahájila svou činnost ve Velké Británii, kde se velmi rychle dostala na absolutní špičku nebankovních poskytovatelů. Vraťme se však k tomu podstatnému. Jaké jsou největší výhody rychlé Provident půjčky?

Kolik si můžete půjčit a proč (ne)zvolit předání peněz v hotovosti?

Provident půjčky nabízí ve výši 4 000 až 80 000 Kč s dobou splatnosti od 45 do 100 týdnů. Vzhledem k tomu, že úhrada splátek probíhá týdně, nepředstavuje každý jednotlivá splátka tak výraznou finanční zátěž jako jediná anuita. Každému klientovi je přidělen obchodní zástupce, který týdenní splátky vybírá a v případě problémů situaci řeší.

Společnost Provident nabízí svůj úvěrový produkt ve dvou variantách a to jako hotovostní a bezhotovostní půjčku. V případě hotovostní Provident půjčky můžete mít k dispozici peníze již do 48 hodin od podání žádosti, nicméně musíte počítat s manipulačním poplatkem za předání peněz v hotovosti. Bezhotovostní půjčka je sice pomalejší (peníze obdržíte do 13 dnů na bankovní účet), ale výrazně levnější.