Hledáte způsob, jak rozjet podnikání a došli jste k závěru, že bez vstupního kapitálu byznys nenakopnete? Pokud jste s žádostí o půjčku neuspěli v bance, stále máte šanci v nebankovním sektoru. I zde totiž najdete nebankovní půjčky pro podnikatele s velmi zajímavými podmínkami.

Nebankovní úvěry pro podnikatele mají mnoho podob a my jsme pro vás vybrali dva diametrálně odlišné produkty od společností Profi Credit a Acema Credit.

Půjčka pro podnikatele od Profi Credit

Spolčenost Profi Credit nabízí podnikatelům a živnostníkům účelové půjčky ve výši od 30 000 do 110 000 Kč. Jde o úvěrový produkt, který lze využít na nákup vybavení, zařízení či strojů. Stejně tak jeho prostřednictvím můžete financovat modernizaci provozovny nebo cokoliv jiného, co souvisí s podnikáním.

Doba splatnosti je volitelná a pohybuje se mezi 12 až 48 měsíci. Peníze dostanete na účet po podpisu smlouvy a mezi podmínky patří dostatečná výše obratu (Proficredit posuzuje podle obratu a ne zisku), trvalý pobyt v ČR a minimální věk 18 let. Úvěr lze splatit předčasně a nabízí se i možnost odkladu splátek. Další výhodou je možnost odpisu z daní.

Nebankovní půjčky pro podnikatele od Acema Credit

Pokud vám výše půjčky od Proficredit nestačí, zkuste to u Acema Credit. Tato nebankovní společnost totiž nabízí podnikatelský úvěr ve výši od 300 000 do 30 000 000 Kč a to bez nutnosti dokládání účelu a dokonce i bez daňového přiznání. Acema Credit neřeší ani registr dlužníků a jedinou podmínkou je ručení nemovitostí.

Splatnost půjčky je volitelná a na základě vlastního uvážení budete splácet 1 až 10 let. Předběžné schválení probíhá do několika minut a peníze můžete získat do 14 dnů. V případě, že doložíte podnikatelský záměr nebo daňové přiznání, dostanete peníze za výhodnějších podmínek.