Spousta lidí se čas od času dostane do svízelné finanční situace, kterou nelze řešit jinak než rychlou půjčkou. Ideálním řešením je samozřejmě zápůjčka od příbuzných nebo přátel, kteří nebudou chtít žádné úroky. Jenomže ne každý má ve svém okolí někoho, kdo by ochotně půjčí a v takovém případě nezbývá, než se poohlédnout po finanční injekci jinde. Je to i váš případ a přemýšlíte nad tím, kterého poskytovatele kontaktovat?

Banky jsou pomalé, vyzkoušejte nebankovní sektor

V bankovním sektoru zřejmě pomoc nenajdete, protože vyřízení bankovního úvěru může trvat až několik dní a kromě toho prakticky žádná banka nenabízí menší částky v řádu několika tisíc korun. Naštěstí existují nebankovní společnosti, které se specializují na nebankovní půjčky ihned. Půjčí vám několik set až tisíc korun na dobu kolem 30 dní a nebudou po vás vyžadovat žádné zbytečné doklady.

Peníze ihned získáte prostřednictvím mikropůjčky

Nebankovní půjčky ihned neboli mikropůjčky jsou nedílnou součástí nebankovního portfolia již řadu let a mezi první poskytovatele, kteří tyto produkty začali nabízet, patří společnost Ferratum. Ta se svým modelem rychlých úvěrů bez registru a příjmu slavila úspěchy ve Finsku a hned poté svou působnost rozšířila i do dalších zemí. Není však jediná – tyto úvěry dnes nabízí mnoho dalších nebankovních společností a v praxi se příliš neliší.

Jednoduché a rychlé vyřízení online

Úvěrový rámec nebankovní půjčky ihned je nastaven tak, aby klientovi pomohl překlenout kratší období a zároveň ho bylo možné za krátkou dobu jednorázově splatit. Vyřízení probíhá online a je velmi jednoduché a rychlé. Stačí vyplnit registrační formulář a poté, co věřitel žádost schválí, obdržíte peníze na účet.

Podmínky nebankovní půjčky na účet jsou transparentní a vždy budete přesně vědět, jakou částku musíte vrátit. Vzhledem k nulovým požadavkům na bonitu a neprověřování registru ale počítejte s vyšší RPSN. Přesto jde o nejvýhodnější nebankovní rychlý úvěr, který je momentálně k dispozici.