Také jste si nikdy nepřipouštěli, že budete potřebovat půjčku, ale pak jste se dostali do svízelné finanční situace? Neklesejte na mysli, může se to stát každému a nejste první ani poslední. Pokud však netušíte, kde hledat rychlý a zároveň bezpečný úvěr, mohli byste se snadno dostat do dluhové pasti. V nebankovním sektoru působí spousta podvodníků a úvěrových predátorů, kteří si za zápůjčku řeknou o velmi vysoké úroky nebo poplatky. My vám prozradíme, kde hledat nebankovní půjčky ihned na účet, které vám skutečně pomohou.

Nemáte-li čas na vyřizování bankovního úvěru, nezbude vám nic jiného, než právě nebankovní půjčka. Peníze ihned na účet můžete získat prostřednictvím takzvaných mikropůjček, které nabízí společnosti jako Ferratum, creditON nebo třeba Kouzelná půjčka.

Nebankovní půjčky ihned na účet mají malý úvěrový rámec a právě proto jsou požadavky ze strany poskytovatelů minimální. Potvrzení o příjmu potřebovat nebudete a nevadí ani případný záznam v registru. Nebankovní společnosti totiž vaše příjmy nezajímají a registr neprověřují.

Kolik si můžete půjčit?

Výše nebankovní půjčky ihned na účet se obvykle pohybuje mezi 500 Kč až 10 000 Kč, ale napoprvé zřejmě získáte jen poměrnou část. Pokud peníze vrátíte včas, budete si moct půjčit znovu větší částku.

Na jak dlouho si můžete půjčit?

Doba splatnosti 30 dní (např. Ferratum vám dá na úhradu až 45 dní) je vzhledem k výši úvěrového rámce tak akorát. A pokud peníze přeci jen nestihnete vrátit včas, zaplatíte fixní poplatek a dostanete několik dní až týdnů k dobru.

Mezi podstatné výhody nebankovní půjčky ihned na účet patří přehlednost a rychlé vyřízení. Vystačíte si s připojením k internetu a hned poté, co vyplníte registrační formulář, vám poskytovatel pošle na účet požadovanou částku. K zamítnutí může dojít jen v případě, že jste úvěr čerpali již v minulosti a nedodrželi smluvní podmínky.