Jeden nikdy neví, co se mu zítra přihodí a ne vždy jde o příjemné záležitosti. Pokud se vám do cesty připletl nečekaný výdaj v podobě porouchaného automobilu nebo složenky, na kterou jste dočista zapomněli, nezbude vám nic jiného, než se k problému postavit čelem a rychle ho vyřešit. Jenomže bez peněz se podobné situace řeší jen velmi těžko a pokud nemáte nikoho, kdo by vás na čas založil, budete se muset poohlédnout po finančních prostředcích jinde. Ale, kdo vám půjčí peníze ihned i bez toho, aniž byste museli podstupovat náročný administrativní proces? Můžete si vybrat mezi soukromými investory, kteří si za svou pomoc řeknou o astronomické úroky a zavedenou nebankovní společností s dobrým renomé.

Spolehlivá nebankovní instituce v ČR působí 17 let

Zmíněnou společnost, která nabízí nebankovní půjčky ihned na ruku, pravděpodobně znáte. Provident Financial v České republice působí již od roku 1997 a pomohl téměř 300 000 zákazníků. Momentálně nabízí hotovostní a bezhotovostní úvěry ve výši 4 000 Kč až 80 000 Kč se splatností až 100 týdnů.

O nebankovní půjčku zažádáte online, peníze dostanete na ruku

Vyřízení rychlé nebankovní půjčky ihned na ruku je velmi jednoduché a stačí, když v online kalkulátoru nastavíte požadované parametry (výše úvěru, doba splatnosti a forma zápůjčky) a vyplníte registrační formulář. Během několika hodin se vám Provident ozve a domluví se s vámi na osobní schůzce u vás doma.

V rámci osobní schůzky vás obchodní zástupce informuje o všech důležitých aspektech, zkontroluje vaši bonitu a vyplatí vám požadovanou částku v hotovosti. Splácení probíhá týdně a obchodní zástupce si pro splátku přijde až k vám domů, čímž ušetříte spoustu času.

Žádné skryté poplatky se nekonají

Nebankovní půjčky ihned na ruku jsou transparentní a nebudete platit žádné skryté poplatky. Provident se v minulosti dvakrát za sebou umístila na prvním místě v Indexu etického úvěrování organizace Člověk v tísni a ke všem klientům přistupuje individuálně.