Potřebujete rychlou finanční injekci, ale narazili jste na problém, protože nemůžete nebo z nějakého důvodu nechcete doložit potvrzení o příjmu? V tom případě se s klasickým bankovním úvěrem rozlučte. Banky podrobují zájemce o půjčku takzvanému scoringu a bonita představuje nejdůležitější kritérium. Nezbude vám, než se po financování poohlédnout v nebankovním sektoru a obrátit se na poskytovatele, který nabízí nebankovní půjčky ihned bez potvrzení o příjmu.

Nemůžete doložit příjem? Vsaďte na mikropůjčky!

Nejbezpečnějšími nebankovními půjčkami ihned bez potvrzení o příjmu jsou bezesporu mikroúvěry. Během několikaleté přítomnosti v nebankovním segmentu si získaly značnou popularitu a mnoho lidí je využívá jako pravidelnou pomoc před výplatou. Proces vyřizování je velmi jednoduchý a probíhá online. Obejdete se bez potvrzení o příjmu a navíc se nemusíte bát, že poskytovatel žádost zamítne kvůli záznamu v registru dlužníků. Mimo jiné ebudete potřebovat ani zástavu a celkovou splatnou částku budete znát ihned poté, co nastavíte požadované parametry půjčky do kalkulátoru.

Malé nebankovní půjčky ihned bez potvrzení o příjmu se pohybují ve výši od několika set do několika tisíc korun. Doba splatnosti je volitelná, ale maximum bývá 30, případně 45 dní. Pokud peníze nestihnete vrátit včas, budete si moct dobu splatnosti za poplatek prodloužit.

Tyto typy úvěru jsou oblíbené především díky transparentnosti a rychlému vyřízení. Poskytovatelé nebankovní půjčky ihned bez potvrzení o příjmu posoudí vaši žádost do několika minut a v případě kladného stanoviska okamžitě obdržíte peníze na účet.

Větší částku získáte jedině se zástavou majetku

Nespokojíte-li se s menším úvěrovým rámcem, nabízí se alternativa v podobě nebankovního úvěru ihned bez potvrzení o příjmů se zástavou. Nezapomeňte však na to, že případné problémy se splácením mohou vyústit ve ztrátu nemovitosti.