Víte, co vás může pořádně zchladit při vyřizování bankovního úvěru? Konstatování úředníka, že vám banka nepůjčí kvůli záznamu v registru. Ale jak je to vůbec možné, vždyť jste dostatečně bonitní…

Banky většinou zájemce o úvěr tvrdě škatulkují a příliš je nezajímá, proč jste se do registru dlužníků dostali. Máte záznam a hotovo. Pokud se bez peněz přeci jen neobejdete, nezbude vám, než vyzkoušet nebankovní půjčky bez registru. Zajímá vás, kolik si můžete půjčit a jestli hrozí nějaká rizika?

Provident vám v rámci nebankovní půjčky bez registru půjčí až 80 000 Kč

Perfektní příklad nebankovní půjčky bez registru je úvěr, který nabízí známá společnost Provident Financial. Ta patří k předním poskytovatelům nebankovních půjček a v minulosti se dvakrát za sebou umístila na první příčce v Indexu etického úvěrování. I to je určitou garancí transparentních podmínek a celkové kvality nabízených úvěrových produktů.

Provident má pro zájemce úvery ve výši až 80 000 Kč, což na nebankovní půjčky bez registru není málo. Vzhledem k individuálnímu přístupu obchodních zástupců peníze dostanete i se záznamem v registru a jediné, co budete muset doložit, je bonita.

Úroková sazba je přijatelná, ale citelné navýšení celkové splatné částky zaznamenáte v případě, že si necháte peníze vyplatit v hotovosti do 48 hodin. Provident si za tuto nadstandardní službu účtuje vysoký poplatek.

Jde to i bez příjmu

Pokud banka neschválila vaši žádost také z důvodu nedostatečných příjmů, i v tomto případě vám nebankovní půjčky bez registru přijdou vhod. Spokojíte-li se s částkou do 10 000 Kč, vsaďte na některý z mnoha mikroúvěrů neboli SMS půjček. Nabízí je společnosti jako Ferratum, creditON a spousta dalších a je pro ně typická krátká doba splatnosti (obvykle do 30 dní). Prověřování bonity a registru se u mikropůjček nekoná.