Zapomněli jste poslat splátku (nebo ji neposlali záměrně) a dostali jste se do registru dlužníků? Pokud se chystáte čerpat další úvěr, je vaše pozice nezáviděníhodná. Banky totiž žadatele důkladně prověřují a zjišťují nejen informace o bonitě, ale také o případných záznamech v registru. Pro vás to znamená jediné, budete se muset poohlédnout jinde – v nebankovním sektoru, kde stav registru nehraje tak významnou roli. Zajímá vás, co můžete od nebankovní půjčky bez registru online čekat?

Nabídka nebankovních úvěrů je poměrně pestrá a jen málokterý poskytovatel na stav registru přihlíží. Peníze dokonce získáte i v případě, že nemůžete nebo nechcete doložit výši příjmů. K tomu se ale dostaneme později.

Kdo vám půjčí i se záznamem v registru?

Nebankovní půjčky bez registru online 2Pro zájemce pro větší neúčelový úvěr s delší dobou splatnosti jsou ideální úvěrové produkty od zavedených společností jako Provident. Ta posuzuje žádosti individuálně a pokud obchodní zástupce shledá, že jste dostatečně bonitní, půjčku schválí. Mezi renomované finanční instituce, které nabízí nebankovní půjčky online, patří také Home Credit, Cetelem nebo Cofidis. Tyto společnosti ale při posuzování žádosti na údaje v registru přihlíží a započítávají je do scoringu.

Od společnosti Provident si můžete půjčit 4 000 až 80 000 Kč na dobu až 100 týdnů. Jediná nevýhoda spočívá ve vysokém poplatku za předání peněz v hotovosti. Necháte-li si částku poslat na účet, ušetříte několik tisíc korun, ale budete si muset počkat až 13 dní.

Vystačíte si s menší částkou? Vsaďte na malé nebankovní půjčky bez registru!

Mezi vyhledávané nebankovní půjčky bez registru online patří i takzvané mikropůjčky, které sice nabízí menší úvěrový rámec a kratší dobu splatnosti, ale na druhou stranu jsou ještě dostupnější. Vyřízení je velmi snadné a nezabere vám více než několik minut a hned poté vám poskytovatel přepošle peníze na účet.

Foto: http://pixabay.com/cs/pen%C4%9Bz-nadbytek-500-eur-euro-432688/