Hledáte způsob, jak se dostat k menší částce v řádu několika tisíc korun a to co nejpohodlněji? Máte záznam v registru a jste odkázáni na nebankovní sektor? To nevadí, nebankovní půjčky bez registru ihned na účet jsou nastaveny tak, aby vám pomohly překlenout kratší období předtím, než budete mít k dispozici vlastní peníze. Vyřízení je rychlé a zřejmě vás překvapí, že k němu nebudete potřebovat žádné zbytečné doklady.

Základní podmínky nebankovní půjčky bez registru – ihned na účet

nabankovní půjčky ihned na účetNebankovní půjčky bez registru ihned na účet, které lze vyřídit online, jsou známé také jako SMS úvěry. U nás je dostala do povědomí lidí společnost Ferratum, která tento model mikroúvěrů zavedla ve Finsku. Následovaly ji další nebankovní společnosti, které nabízí téměř identické úvěrové produkty.

Pro nebankovní půjčky bez registru ihned na účet je typický poměrně malý úvěrový rámec, krátká doba splatnosti a fixní poplatky. Pokud nemáte rádi počítání úroků, bude se vám systém těchto mikroúvěrů zamlouvat. Žádost lze podat online a na kalkulátoru se vám po nastavení požadovaných parametrů zobrazí celková splatná částka. Výše poplatků závisí na výši půjčky a době splatnosti.

Kolik si můžete půjčit?

Prostřednictvím nebankovní půjčky bez registru ihned na účet můžete získat několik tisíc korun (běžně až 10 000 nebo 12 000 Kč), které jednorázově splatíte ve vámi stanoveném termínu. Počítejte však s tím, že vám poskytovatelé půjčí maximálně na dobu kolem 30 dní (Ferratum až na 45 dní. Doba splatnosti lze naštěstí za poplatek prodloužit a to až o dvojnásobek.

Zmínili jsme, že vyřízení je velmi jednoduché a rychlé – stačí vyplnit několik základních údajů a věřitel vás obratem uvědomí o výsledku. Nehrozí-li vám exekuce nebo insolvence, pravděpodobně půjčku získáte. Potvrzení o výši příjmu totiž není potřeba a nemusíte se bát ani v případě záznamu v registru dlužníků.

Foto: http://pixabay.com/cs/spravedlnosti-v%C3%A1hy-z%C5%AFstatek-pr%C3%A1vn%C3%ADk-423446/, http://pixabay.com/cs/srdce-pen%C3%ADze-mince-dan%C4%9B-452625/